Wrocław Motorcycle Show 2014 – fotoreportaż

W ubiegły weekend wrocławską Halę Stulecia opanowały motocykle. Pogoda nieco się załamała, więc było to dobre (i ciepłe) miejsce na przejrzenie motocyklowego rynku, przed nieuchronnie zbliżającą się wiosną.

Wrocław Motorcycle Show 2014
fot. Don Pedro

Tegoroczna, czwarta edycja targów motocyklowych była rekordowa pod względem liczby prezentujących się firm – swoją ofertę zaprezentowało 84 wystawców w części motocyklowej oraz 15 wystawców w strefie Wrocław Off Road Show. Przez 2 dni targów zanotowano 12.000 zwiedzających z całej Polski.

Należy podkreślić, że gośćmi specjalnymi targów były dwie kobiety: podróżniczka Anna Jackowska i zawodniczka wyścigów motocyklowych – Natalia Florek. Podczas kilku spotkań na scenie, Ania opowiadała min. o swoich podróżach i planach na przyszłość, a Natalia o swoim ostatnim sezonie oraz nowym Pucharze Daytona Speed-Day Cup.

Natalia Florek na Wrocław Motorcycle Show 2014
fot. Don Pedro
Anna Jackowska na Wrocław Motorcycle Show 2014
fot. Don Pedro

Na terenach zewnętrznych prezentowało się kilku, niezłej klasy stunterów, a na scenie przewijały się także wątki pierwszej pomocy i zadań egzaminacyjnych na motocyklowe prawo jazdy. Targi prócz szeroko pojętej tematyki motocyklowej, prezentowały także strefę dla wielbicieli rowerów czy pojazdów terenowych i militarnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Wrocław Motorcycle Show 2014 – kliknij tu.

Jak było na warszawskich targach motocyklowych – relację i galerię zdjęć z wystawy znajdziesz tu.

Jak było na zeszłorocznych targach motocyklowych we Wrocałwiu – relacja i galeria tutaj.

Wrocław Motorcycle Show 2014
fot. Don Pedro

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze