Edyta Klim

Wolność w stylu YU’ROK od Stylmartin

Klasyczne obuwie motocyklowe w nowoczesnym wydaniu to YU'ROK. Połączenie trendów i stylów dla podkreślenia wolności.

Przy projektowaniu klasycznego buta motocyklowego, Stylmartin posunął się o krok dalej, nadając mu nieco nowoczesności. YU’ROK to model unisex, stworzony we Włoszech, a wyprodukowany w Europie, przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Model nawiązuje do historii marki, cechuje się dokładnym wykończeniem, a jednocześnie poddaje się nowoczesnemu wzornictwu. Dlatego pasuje do każdej płci i każdego typu motocykla. Produkowany jest w rozmiarach od 36 do 47.

YU’ROK powstają z wysokiej jakości, grubej skóry – licowej dla wersji czarnej oraz polerowanej, dwukolorowej dla wersji brązowej. Buty są klasycznie wiązane, a sznurówki mogą być brązowe lub czerwone. Podszewka buta zapewnia mu wodoodporność, przy zachowaniu pełnej oddychalności. Wkładka ma anatomiczny kształt i jest wymienna.

O bezpieczeństwo motocyklistów dbają ochraniacze PU po obu stronach kostki, wysoki krój i antypoślizgowa podeszwa Vibram. Praktyczne jest wzmocnienie skóry w miejscu, gdzie dotyka dźwignia zmiany biegów. Ten model jest certyfikowany, zgodnie z normą certyfikowany zgodnie z normą CE EN 13634: 2017.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze