Wojna w Ukrainie. GreenWay wspiera Ukrainę i oferuje darmowe ładowanie

W obliczu bandyckiego ataku Rosji na Ukrainę, Polska i Polacy nie zostawiają swoich sąsiadów zza wschodniej granicy samych. W całym kraju tysiące z nas wychodzi na ulice, by okazać solidarność z Ukrainą. Organizowana jest też pomoc, w którą angażują się także firmy z branży motoryzacyjnej. Wsparcie osobom z Ukrainy oferuje między innymi sieć stacji ładowania GreenWay.

W czwartek, 24 lutego, nad ranem Władimir Putin ogłosił, że Rosja przeprowadza „specjalną operację wojskową” w Donbasie. Informacje o ostrzałach i wybuchach zaczęły docierać z różnych ukraińskich miast, między innymi z Kijowa, Charkowa i Odessy.

Agresja Rosji na Ukrainę wymaga zaangażowania każdego z nas. W obliczu bandyckiego ataku Rosji na Ukrainę, Polska i Polacy nie zostawiają swoich sąsiadów zza wschodniej granicy samych. W całym kraju tysiące z nas wychodzi na ulice, by okazać solidarność z Ukrainą. Organizowana jest też pomoc, w którą angażują się także firmy z branży motoryzacyjnej.

Firma GreenWay Polska poinformowała, że od 27 lutego przez okres dwóch tygodni usługi ładowania dla osób z Ukrainy w sieci GreenWay będą bezpłatne.

Nie możemy stać obojętnie, każda pomoc się liczy. W związku z tym postanowiliśmy wesprzeć uchodźców podróżujących samochodami elektrycznymi oraz tych, którzy chcą im pomagać. Od dzisiaj przez okres dwóch tygodni usługi ładowania dla osób z Ukrainy w sieci GreenWay będą bezpłatne.

Bądźmy solidarni z Ukrainą.

GreenWay wspiera Ukrainę i oferuje darmowe ładowanie
GreenWay wspiera Ukrainę i oferuje darmowe ładowanie, fot. materiały prasowe / GreenWay

Dodatkowo każdy właścicel samochodu elektrycznego, który zamierza pomóc w transporcie osób z Ukrainy może się skontaktować z firmą GreenWay, a ta zapewni bezpłatne usługi ładowania w swojej sieci. Wystarczy to zgłosić na numer infolinii: +48 58 325 10 77 lub na e-mail: bok@greenwaypolska.pl. Aby skorzystać z bezpłatnych usług ładowania, należy być zarejestrowanym w sieci GreenWay.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze