Wojna na Ukrainie. Kierowca chciał odholować rosyjskich żołnierzy do Rosji. Zabrakło im paliwa!

To nagranie jest prawdziwym hitem internetu. Ukraiński kierowca podjechał do załogi rosyjskiego czołgu, która najechała na jego kraj i zagadał do nich nie tylko bez strachu, ale nawet zaczął sobie z nich kpić!

Wydawało się, że armia rosyjska jest na tyle potężna, że bez problemu poradzi sobie z ukraińską obroną. Tymczasem pojawiają się informacje o tym, że najeźdźcy korzystają z przestarzałego sprzętu, a do tego mają problemy z zaopatrzeniem!

Przejścia graniczne Polska-Ukraina cały czas przejezdne

Jedną z takich sytuacji możecie zobaczyć poniżej. Na środku drogi stoi czołg, a obok niego zgromadziła się załoga. Ukraiński kierowca jak gdyby nigdy nic, podjechał do nich, opuścił szybę i zapytał. Czy może czołg im się zepsuł. Okazało się, że nie, tylko zabrakło im paliwa!

Orlen przypomina o limitach na stacjach! Ile litrów można zatankować?

Uczynny Ukrainiec zapytał więc, czy może im pomóc i odholować? Najlepiej do Rosji. To spotkało się tylko z salwą śmiechu. Później kierowca zapytał, czy wiedzą, gdzie jadą. Rosjanie odpowiedzieli, że nie mają pojęcia. Podobno wcześniej spotkane przez niego kolumny też nie wiedziały. A nieopodal stał kolejny czołg, wyglądający na porzucony. Też zabrakło paliwa?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze