Wjechał Passatem do supermarketu - celem był sejf

Wjechał Passatem do supermarketu - celem był sejf
Kilka dni temu w Katowicach doszło do nietypowego zdarzenia. Volkswagen Passat staranował drzwi do sklepu, a po włamaniu do kantoru, złodzieje skradli sejf z pieniędzmi.

Katowicka policja opublikowała w sieci nagranie całego zdarzenia. Doszło do niego przy ulicy Radockiego w Katowicach. Według wstępnych ustaleń, sprawcy wjechali do marketu taranując drzwi. Po sforsowaniu zabezpieczeń udali się do kantoru, z którego ukradli sejf z pieniędzmi. 

Następnie złodzieje porzucili Passata i uciekli z miejsca zdarzenia innym samochodem. Volkswagen, który staranował drzwi został kilka dni temu skradziony z Sosnowca. 

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które posiadają informacje o zdarzeniu lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na filmie. W takim wypadku należy skontaktować się z policjantami KMP w Katowicach pod nr. tel 32 200 25 55, 32 200 2961 lub. 112. 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.