Wirtualny salon Peugeota – pomoc w zakupie samochodu bez konieczności wychodzenia z domu

Peugeot zapewnia swoim klientom możliwość zapoznania się z aktualną ofertą oraz pomoc w zakupie samochodu bez konieczności wychodzenia z domu.

W związku z wprowadzonym stanem epidemii oraz związanymi z nią zaleceniami władz, marka Peugeot uruchomiła dla swoich klientów Wirtualny salon. Ta nowopowstała strona internetowa umożliwia szczegółowe zapoznanie się z szeroką ofertą nowych modeli aut osobowych i dostawczych dostępnych od ręki w całej sieci dealerów Peugeot w Polsce.

Pod adresem https://oferty.peugeot.pl/od_reki można wyszukać dowolny model oraz wybrać konkretny egzemplarz spośród samochodów dostępnych od ręki. Udostępnione narzędzia pozwolą skontaktować się z handlowcem, który zaprezentuje interesujący klienta model, przedstawi ofertę i przeprowadzi przez proces zakupu auta – wszystko bez potrzeby bezpośredniego spotkania.

Czytaj: Test: Peugeot 508 SW GT 1.6 225KM – szybkie kombi w pięknym opakowaniu

Zespoły handlowe Peugeot są cały czas dostępne, aby udzielać pełnej informacji na temat nowych i używanych samochodów osobowych oraz dostawczych, a także porad dotyczących ich serwisowania. Klienci mogą kontaktować się z doradcami Peugeot za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i innych narzędzi online, takich jak Skype, WhatsApp czy Messenger.

Jednocześnie Autoryzowane Punkty marki Peugeot pozostają otwarte. Marka przestrzega zalecanych środków ostrożności, a także wprowadziła dodatkowe procedury higieniczne, chcąc nadal zapewniać mobilność wszystkim osobom, dla których jest to konieczne oraz umożliwiać bezpieczne przemieszczanie się swoim klientom. Autoryzowane serwisy oferują klientom usługi posprzedażne, ponadto w większości punktów klienci mogą zamówić usługi serwisowe door–to-door. Aktualne godziny otwarcia salonów i serwisów marki Peugeot są dostępne pod adresem: https://www.peugeot.pl/znajdz-dealera.html

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Auta może i mają nie najgorsze, ale ubolewam nad jednostkami napędowymi. Nie to co kiedyś, a już lepsze silniki ma ssang patrząc na bezawaryjność, a auta tańsze w zakupie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Kolejna marka wprowadza platformę do sprzedaży przez internet gdzie oferuje samochody będące już w posiadaniu salonów.
Jeśli ktoś chciałby wygodnie i bez wychodzenia z domu kupić swój nowy samochód decydując o silniku, kolorze i pozostałych parametrach nasz serwis chętnie pomoże uzyskać najlepszą ofertę od autoryzowanych dealerów marki.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze