Wilk & Żuk Rally Team po Moto Orkiestrze 2012 – galeria

W motoryzacyjnej akcji charytatywnej WOŚP -  Moto Orkiestra 2012 w Warszawie, w której zebrano blisko 30 tysięcy złotych, wzięły udział m.in. dziewczyny z Wilk & Żuk Rally Team, czyli Magda Wilk i Jola Żuk, oraz Motocaina.pl, jako patron medialny imprezy. Zobacz na zdjęciach, co się działo tego dnia.

Różowa pantera – czyli Volkswagen Golf GTI tym razem posłużył Wilk & Żuk Rally Team do licytacji jazd.
fot. Kuba Żołędowski

8 stycznia w całej Polsce odbywał się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.”

Jak co roku Automobliklub Polski zorganizował Moto Orkiestrę. Tym razem wspólne zagrały silniki motocykli i samochodów. Dzień obfitował w liczne atrakcje dla fanów sportów motorowych i nie tylko. Odbyły się m.in. pokazy driftu, stuntu motocyklowego, ratownictwa, oraz przejażdżki autami rajdowymi; na pociechy czekał kącik dla dzieci.

Załoga Wilk & Żuk Rally Team
fot. Wilk & Żuk Rally Team
Damski zespół w oczekiwaniu na licytacje.
fot. Wilk & Żuk Rally Team

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Wiśniewski zaprezentował się w Ferrari, a Policja przygotowała stoisko, gdzie urocze policjantki demonstrowały np. jak się zbiera odciski palców. Specjalnie na tę okazję firma Storm Factory – wynajemrajdowek.pl, udostępniła trzy auta: historycznego Golf’a GTi, BMW 318 IS, oraz Peugeot’a 106 Rallye! Podczas imprezy można było wylicytować przejazd z Magdą Wilk, jedyną kobietą za kierownicą auta rajdowego, oraz przejazd z mistrzem klasy RWD – Marcinem Opałka, w charakterze pilota lub kierowcy. Miejsce pilotek: Joli i Małgosi, wylicytowali panowie.

– Dzięki wielkie za super przejażdżkę „różową panterą” z jakże uroczym i pięknym kierowcą rajdowym! Było super! Szkoda, że tak krótko… Chcę jeszcze !!! – napisał na fan page’u załogi jeden ze zwycięzców.

Panie policjantki na Moto Orkiestrze.
fot. Wilk & Żuk Rally Team
Magda Wilk oddała prawy fotel Joli na licytację.
fot. Wilk & Żuk Rally Team

 

Do puszki WOŚP trafiły też pieniądze z licytacji nagród przekazanych przez laureatów  konkursu fotograficznego, na najlepsze zdjęcie kobiecej załogi Wilk & Żuk RT, zorganizowanego przez kobiecy portal motoryzacyjny – Motocaina.pl: trolley Seata i torba Mazda Zoom-Zoom. Do każdej z tych nagród zespół dodał  koszulki załogi i pamiątkowe zdjęcie.

fot. Kuba Żołędowski

Dzień zakończył się rekordową kwotą 30 tysięcy złotych. Ale to nie koniec! Wciąż trwają internetowe aukcje, m.in sportowego zegarka sygnowanego przez Kia Ceed, który został przekazany przez zespół Wil & Żuk Rally Team oraz portal motocaina.pl – aukcja internetowa znajduje się pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=589630 i trwa jeszcze pięć dni.

Zwycięzcy licytacji…
fot. Wilk & Żuk Rally Team
… jak widać zadowoleni!
fot. Wilk & Żuk Rally Team

 

Magda Wilk (kierowca)

– Miało być z pompą i było z pompą. Dzięki wynajemrajdówek.pl, Impervius, Print-Point24h.pl, motocaina.pl oraz pomocy przyjaciół, dołożyłyśmy swoją cegiełkę do tej wspaniałej akcji, którą zresztą wspieram od początku jej istnienia. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że w tym roku w takiej formie mogłyśmy pomóc wcześniakom i mamom. Bardzo dziękuję również tym, którzy chętnie licytowali nasze przejażdżki – jak widać różowa pantera zdobyła serca. Fotel Joli cieszył się sporym zainteresowaniem a przede wszystkim „dorzucił” kilka złotówek na ten szczytny cel. Tych, którzy jednak nie mogli zjawić się na Bemowie zachęcam do licytacji sportowego zegarka marki Timex sygnowanego Kia Ceed, który został przekazany na aukcję WOŚP przez Motocaina.pl – kobiecy portal motoryzacyjny oraz nasz zespół.

Jola Żuk (pilotka)
– Moto Orkiestra jest to rewelacyjna inicjatywa, bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie, zaprzyjaźnionym firmom za wsparcie, Adamowi i Tomkowi za pomoc, natomiast fanom motoryzacji za liczne przybycie i hojność. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Dziewczyny podpisywały autografy.
fot. Wilk & Żuk Rally Team

Wszystkie pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – www.wosp.org.pl. Więcej na temat Warszawskiej Moto Orkiestry www.motoorkiestra.pl

https://www.facebook.com/pages/Moto-Orkiestra/386604495656

https://www.facebook.com/WilkZukRallyTeam

O nastawieniu zespołu przed Moto Orkiestrą przeczytasz tutaj.

 

 

 

 

fot. Kuba Żołędowski

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze