Wielka Orkiestra grała z żużlowcami w Rzeszowie

14 stycznia 2013
W niedzielę WOŚP zagrała w Rzeszowie na rynku, na bulwarach nad Wisłokiem i na stadionie miejskim przy ulicy Hetmańskiej. Do zbiórki pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów” przyłączyli się również żużlowcy.

Nad Moto Orkiestrą WOŚP na stadionie miejskim w Rzeszowie czuwał Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. W programie pojawiły się m.in. konkursowa jazda samochodem i przejażdżki z zawodnikami rajdowymi. Warunki nie były łatwe, tor śliski i oblodzony, toteż samochody kręciły na torze tzw. „bączki”. Na stadionie ZKS Stali Rzeszów zgromadziły się prawdziwe tłumy. Na koniec imprezy spontanicznie utworzyli na płycie boiska ogromne, czerwone serce.

fot. Agnieszka Szatkowska

Do zbiórki przyłączyli się też żużlowcy PGE Marmy Rzeszów, Dawid Lampard i Maciej Kuciapa. Obecni byli także adepci szkółki żużlowej: Arkadiusz Fularz, Grzegorz Bassara i Patryk Szalacha wraz z trenerem Andrzejem Surowcem. Całą ekipę wspierał wieloletni żużlowiec i dawny kapitan drużyny – Piotr Winiarz.

fot. Agnieszka Szatkowska

Młodzi zawodnicy rozdawali specjalnie na ta okazję zrobione kalendarze szkółki żużlowej. Dzieci mogły sfotografować się na motocyklu żużlowym, żużlowcy rozdawali też autografy.

Na licytację trafiły opatrzony autografem plastron Grzegorza Walaska z ubiegłorocznego memoriału Eugeniusza Nazimka oraz karnet normalny na mecze PGE Marmy Rzeszów na nadchodzący sezon z dużym zdjęciem zawodników.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!