Weź udział w szkoleniu AMG Driving Academy Poland

18 września 2013
AMG Driving Academy rozszerza zasięg swoich eventów: w tym roku szkolenia odbędą się po raz pierwszy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Polsce.
AMG Driving Academy - czas start!

fot. Mercedes

Uczestnicy szkoleń będą mogli poznać możliwości samochodów Mercedes-AMG na zamkniętym torze, u boku licencjonowanych polskich instruktorów AMG.

Przeczytaj o naszych testach AMG Driving Academy - tutaj.

Dwa indywidualne programy doskonalenia techniki jazdy zarówno bezpiecznej, codziennej jak i sportowej, to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą poczuć dawkę adrenaliny za kierownicą aut ze stajni AMG. W tym roku Polska została dziewiątym krajem na świecie włączonym do oficjalnych eventów AMG Driving Academy.

Można miec okazję przetestowania kilku modeli Mercedesa sygnowanych również przez AMG - AMG Driving Academy.

fot. Mercedes

AMG Basic Training - emocje i osiągi
Program treningu AMG Basic Training koncentruje się na jeździe torowej i pozwala nie tylko przetestować maszyny z Affalterbach, ale też usprawnić własne umiejętności prowadzenia samochodu. Zajęcia odbywają się na torze "Kielce" oraz na torze "Poznań", a ich harmonogram dostosowano do warunków panujących na każdym z obiektów. Zakres szkoleń obejmuje m.in. hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkody, próby sprawnościowe przy średnich i wysokich prędkościach oraz próby szybkościowe realizowane na dużych pętlach obydwu torów.

AMG Driving Academy - jazda z instruktorem AMG

fot. Mercedes

Podczas jazdy uczestnikom towarzyszą doświadczeni instruktorzy AMG, którzy służą wskazówkami na temat operowania kierownicą i pedałami, właściwych punktów hamowania czy idealnej linii pokonywania zakrętu. W tegorocznej edycji instruktorzy AMG mają do dyspozycji modele: SLS AMG, SLK 55 AMG, E63 AMG, A 45 AMG, C 63 AMG Coupé Black Series (co-drive).

Nie tylko samochody
Szkolenia AMG Driving Academy nie ograniczają się wyłącznie do jazd testowych. Przed emocjonującym dniem na torze uczestnicy mogą zregenerować siły w zaciszu komfortowego hotelu, wymienić doświadczeniami z innymi kierowcami oraz instruktorami i zapoznać się ze szczegółami oferty Mercedes-AMG.

Sprawdź nowe Mercedesy i swoje umiejętności na torze w AMG Driving Academy.

fot. Mercedes

AMG Driving Academy Poland 2013: terminy i zapisy
Tegoroczne zajęcia AMG Driving Academy odbywają się do połowy października br. Szczegółowe terminy szkoleń opublikowane są tutaj.

Koszt AMG Driving Academy - Basic Training to: 2000 zł na Torze Kielce, 3000 zł na Torze Poznań.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!