Weź udział w naszym konkursie i zmień styl swojego auta!

Zmień "spojrzenie" swojego samochodu! Mamy do wygrania 4 zestawy żarówek Philips ColorVision do Twojego auta - i to jakich!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapisać się na nasz newsletter oraz przygotować krótką odpowiedź na pytanie:

który z czterech dostępnych kolorów Philips ColorVision najlepiej będzie pasował do Ciebie i Twojego auta – niebieski, zielony, fioletowy czy żółty? Uzasadnij swój wybór.

Komentarze prosimy zamieszczać pod tym artykułem – zarówno za pomocą swojego profilu na FB, jak i w konwencjonalny sposób (wyznacznikiem w przypadku komentarzy FB będzie również liczba like’ów Twoich znajomych pod Twoim komentarzem).

Wybierzemy, opublikujemy i nagrodzimy cztery najciekawsze (po jednym z każdego koloru) komentarze, które zostaną nagrodzone zestawem żarówek Philips ColorVision w barwie wskazanej w odpowiedzi.

Na komentarze czekamy do 18 grudnia; zwycięzców opublikujemy 19 grudnia.

Powodzenia!

Philips ColorVision
fot. Philips

 

 

Zobacz jak świecą żarówki Philips ColorVision:

 

Philips ColorVision to pierwsza seria kolorowych żarówek, spełniających wszystkie wymagania dotyczące oświetlenia samochodowego i posiadających homologację ECE R37 dopuszczającą do użytku drogowego w Europie. Zaprojektowana dla entuzjastów motoryzacji pozwala na wprowadzenie zmian w wyglądzie auta, które były dotychczas niemożliwe. Oferuje możliwość spersonalizowania auta poprzez wybór jednego z czterech kolorów świecenia: niebieskiego, zielonego, fioletowego lub żółtego.

Dzięki specjalnej powłoce optycznej żarówki Philips ColorVision dają efekt kolorowego światła w reflektorze. Efekt ten został uzyskany poprzez odbicie światła w reflektorze samochodu. Jednak strumień światła oświetlający drogę przed samochodem pozostaje biały. Więcej o nich dowiesz się tutaj.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

a ja marzę o dwukolorowym spojrzeniu, oczy mam zielone z piwnymi refleksami i tak chciałabym by świecił mój bolid, żółty i zielony, już widzę jak przemykam się w nim między ośnieżonymi górami wznosząc biały obłok…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

A moja zielona renia lubi kolor zielony bo jest sama zielona chociaz juz całkiem dojrzała 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Trochę ich w życiu już miałem,
wcale ich nie kochałem,
ale czy duża czy mała zawsze się
… przepalała.
Już skończył się zły dream,
znalazłem ideał !
Czekam cierpliwie na Philips Color Vision (Green).

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Oczywiście, że zielony – jako kolor, który relaksuje i uspokaja będzie uspokajał innych użytkowników drogi, tak, abym mógł wreszcie płynnie przejechać przez miasto, nie stojąc w korkach, a korzystając z uprzejmości uspokojonych kierowców 😀

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Bez zastanowienia wybrałabym niebieski, ale nie dlatego, że I feel blue, bo wprost przeciwnie, tryskam energią, ale to mój ulubiony kolor więc nieprzypadkowo moje auto jest właśnie blue. Mam niebieskie oczy i chciałabym, że moje auto też takie miało, tym bardziej, że to model Twingo, który ma wyraźnie zaznaczone oczy. Do niebieskich źrenic dokleiłabym jeszcze rzęsy dla samochodu, które są dostępne na rynku i, powiedzmy sobie szczerze, możemy ruszać w miasto! Blue is magic. Barwa nieba, barwa H2O, i oczu moich Twingo.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Do mojego „pszczółki” zwanej Mają, pasowałyby żółte oczka, ponieważ ma już żółte rączki (klamki), żółte pośladki (zderzak) i żółte ubranko (2 paski na masce) 🙂 Dni coraz krótsze, a kolor żółty przywołuje wspomnienia letniego słoneczka . Maja coraz gorzej widzi w tych warunkach i pilna wizyta u pana doktora Philipsa, jest bardzo wskazana. Pozdrawiamy Molly oraz Maja.
PS. Posiadam zarejestrowane konto na portalu nick -Molly

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

NIEBIESKI.
Moje auto jest jasno-NIEBIESKIE. Marka nieistotna.
Kierowca mojego auta (Mąż) ma NIEBIESKIE oczy.
W styczniu urodzę syna – więc przecież NIE – RÓŻOWY!
Kierowca mojego auta czasami daje mi prowadzić moje auto. Prowadziłam je już w sukni ślubnej (wracając ze zdjęć w plenerze) – oczywiście miałam NIEBIESKĄ podwiązkę. A gdy podjechaliśmy na stację benzynową, to pan Sprzedawca zrobił się trochę NIEBIESKI jak zobaczył Pannę Młodą za kierownicą.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

ŻÓŁTE tak piękne i soczyste, tak cudowne i wyraziste. Ujęły mój gust, duszę i serce, naprawdę ich pragnę i będę je wozić godnie w podzięce. Bo żółty to klasa, elegancja i styl i pragnę je wygrać, bo to dla mnie mega dobry w życiu deal 😀

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Z czterech dostępnych kolorów Philips ColorVision najlepiej będzie pasował do mnie i mojego auta kolor niebieski. Ja Fiata Bravo już posiadam, z chęcią różne gadżety do niego dokładam. Kolorowych żarówek jeszcze nie zakupiłem, a frajdę nimi bym sobie niesamowitą zrobił. Niebieskie idealnie się z kremowym zgrają i mojemu samochodowi uroku dodają. Prawdziwy duet stworzymy, wszyscy pasażerowie będą mieli zadowolone miny. Kilometry z łatwością pokonamy, czadu nawet o zmierzchu damy. Męski charakter mu niebieski kolor doda, takie żaróweczki to będzie piękna ozdoba.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze