Kolorowe żarówki samochodowe ColorVision – wygraj Fiata!

Metamorfoza żarówek w Twoim samochodzie, to jak makijaż kobiecych oczu - pokreśla je i zwykle pasuje do reszty stylizacji i samej osoby. Z okazji pojawienia się na rynku  żarówek ColorVision w 4 kolorach, Philips zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, w którym na zwycięzcę czeka Fiat 500.

Przed i po – metamorfoza żarówek w Twoim samochodzie, to jak makijaż oczu. Żarówki ColorVision.
fot. Philips

Philips niedawno wprowadził żarówki samochodowe ColorVision dostępne w czterech kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i fioletowym. Mają zapewniać – wg producenta – o 60 procent więcej światła białej barwy i zwiększać widoczność na drodze aż o 25 metrów.

Z okazji wprowadzenia ich na rynek Philips zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

W zabawie liczy się kreatywność i pomysłowość. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić sobie zdjęcia z samochodem w kolorowym otoczeniu. Następnie należy udostępnić je na jednym z czterech portali społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram lub Pinterest, a w podpisie do zdjęcia umieścić: hashtag #philipscolorvision. Na autora najlepszego zdjęcia czeka Fiat 500. Konkurs będzie trwać do 31 grudnia 2013 roku.

ColorVision to pierwsza seria kolorowych żarówek, spełniających wszystkie wymagania dotyczące oświetlenia samochodowego i posiadających homologację ECE R37 dopuszczającą do użytku drogowego w Europie. Dzięki specjalnej powłoce optycznej żarówki ColorVision dają efekt kolorowego światła w reflektorze. Efekt ten został uzyskany poprzez odbicie światła w reflektorze samochodu. Jednak strumień światła oświetlający drogę przed samochodem pozostaje biały.

Szkło kwarcowe zastosowane do budowy ColorVision ma gwarantać odporność na wilgoć i ekstremalne wahania temperatur. Żarówki dodatkowo zostały pokryte specjalną powłoką anty-UV, która blokuje promienie ultrafioletowe, chroniąc w ten sposób klosze lamp przed zmatowieniem i zżółknięciem.

Weź udział w konkursie ColorVision i wygraj Fiata 500.
fot. Philips

Każda żarówka z serii ColorVision spełnia wszystkie europejskie wymogi prawne i jest dopuszczona do użytku drogowego. Jednak sam pomysł kolorowych świateł samochodowych jest na tyle rewolucyjny, że w każdym opakowaniu żarówek ColorVision znajduje się certyfikat potwierdzający dopuszczenie ich do użytku, który można pokazać w przypadku kontroli drogowej.

Ze względu na swoją charakterystykę, ColorVision osiągają najlepszy efekt kolorystyczny w reflektorach tradycyjnych (refleksyjnych). Nie są natomiast polecane do stosowania w reflektorach soczewkowych (projekcyjnych).

ColorVision są dostępne w najbardziej popularnych typach: H4 i H7. Cena detaliczna zestawu dwóch żarówek to w przypadku H4 ok. 159 zł i ok. 199 zł w przypadku H7.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze