Wernisaż fotografii modowo-motoryzacyjnej XXLMotoShoot

5 kwietnia w Traffic Club w Warszawie odbył się wernisaż modowo-motoryzacyjny XXLMotoShoot. Podczas wydarzenia, Piotr R. Frankowski ogłosił zwycięzcę konkursu fotograficznego. Spośród 20 finałowych prac najlepszym okazało się być zdjęcie wykonane przez Marcina Tobołę.

Jak twierdzą organizatorzy,”XXLMotoShoot to wydarzenie dla środowiska fotograficznego jakiego jeszcze w Polsce nie było”. 16 marca, w profesjonalnym studiu stanął przygotowany do sesji zdjęciowej samochód, który w błyskach fleszy, otoczony modelkami ubranymi w najnowsze kolekcje młodych polskich projektantów stanowił obiekt twórczej pracy wszystkich uczestników sesji. 

Nad przebiegiem sesji zdjęciowej czuwali fotografowie prowadzący Patryk Sandach, fotograf prasowy i reklamowy Miguel Gaudencio, reżyser oraz fotograf publikujący m.in. na łamach magazynu Vogue. 

Dwadzieścia najlepszych zdjęć z sesji XXLMotoShoot, wybrało jury w składzie: Piotr R. Frankowski (redaktor naczelny magazynu Ramp – kultura motoryzacji), Patryk Sandach (fotograf), Miguel Gaudencio (reżyser i fotograf), Marcin Grabowiecki (Fotopolis.pl), Maciej Stelmach (XXLStock.com) i  Sławomir Kasper (Leica).

Nagrodą główną zaś była publikacja wygranego zdjęcia na łamach prestiżowego magazynu Ramp – kultura motoryzacji, a 20 pozostałych fotografii wybranych przez jury zawiśnie w kwietniu na wystawie w Traffic club.

Bezkonkurencyjny okazał się Marcin Toboła. Rzeczywiście, jego zdjęcie jeszcze przed ogłoszeniem wyników, najbardziej wyróżniało się spośród wszystkich, które zawisły na wystawie w Traffic Club.

Zwycięzcą XXLMotoShoot został Marcin Toboła
fot. materiały prasowe

Nie można jednak zaprzeczyć temu, że poziom konkurencji był bardzo wysoki. Liczymy, że niebawem ruszy już kolejna edycja, tym razem, być może – plenerowa. Tym samym, nie możemy się doczekać tego, co organizatorzy planują by urozmaicić kolejne zmagania fotografów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze