Walter Röhrl zapewnia ekstremalne przeżycia dziennikarce – film

Wreszcie nie biuściasta, rozebrana blondyna, a dziennikarka i aktorka zasiadła na prawym fotelu u słynnego kierowcy wyścigowego.

I to jakiego! Walter Röhrl zabrał na przejażdżke kobietę, która nie była zdaje się miłośniczką sportu motorowego…

Przyjemnie oglądać wyczyny legendarnego kierowcy rajdowego (dwukrotny mistrz świata) na ekranie, z wygodnego fotela w domu, jednak pespektywa znaczenie się zmienia gdy wskakujesz na miejsce pasażera i mkniesz po torze. Dla jednych taki codrive to szczyt marzeń, a dla innych przymus.

Niemiecka aktorka, piosenkarka oraz gospodarz programów telewizyjnych, Barbara Schöneberg, postanowiła sprawdzić parametry Audi S3 hatchback, którym kierował na torze Walter Röhrl. Schöneberg podczas jazdy starała się za wszelką cenę trzymać emocje na wodzy, ale całe jej ciało broniło się przed każdym zakrętem i kolejnymi odcinkami trasy. Twarz, ruchy rąk i nerwowy śmiech… w zestawieniu ze skupionym i opanowanym kierowcą to zabawne zdarzenie dwóch skrajnych reakcji na szybką jazdę samochodem.

Trzeba przyznać, że dziennikarka poradziła sobie z tą sytuacją świetnie, a strachu nie ma co się wstydzić, bo dla większości ludzi jest on w takich sytuacjach zupełnie naturalny. Na poniższym  filmie zresztą widać, że miejsce w fotelu pasażera obok doświadczonych kierowców to silne wrażenia nie tylko dla kobiet – panom również odejmuje mowę.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze