W Warszawie otwarto Cupra Studio. Z tej okazji do Polski sprowadzono unikalny wyczynowy samochód elektryczny

12 lutego 2021
1
14
Z okazji otwarcia salonu do Polski sprowadzono unikalny wyczynowy samochód elektryczny. Model e-CUPRA ABT XE1 już w kwietniu wystartuje w rajdzie po pustyni w Arabii Saudyjskiej w ramach nowego formatu offroadowych wyścigów – Extreme E. Ten wyjątkowy model można oglądać jedynie do poniedziałku 15 lutego.

Na warszawskiej Woli, przy ul. Solidarności 171, otwarto pierwszy w Polsce butikowy concept store Cupra. Salon zapewnia możliwość pełnego poznania hiszpańskiej marki o sportowym DNA – od oferty samochodowej, przez kolekcje akcesoriów i gadżetów, po projekty lifestyle’owe. Podczas wizyty goście mogą skorzystać  z pomocy ekspertów marki, Cupra Masterów.

Cupra Studio to innowacyjny projekt łączący funkcję butikowego concept store’u z miejscem wydarzeń kulturalnych i lifestyle’owych. Jest jednym z trzech takich obiektów na świecie – obok Mexico City oraz Hamburga.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi, Cupra Studio dysponuje zespołem Cupra Masterów. Zgodnie z globalną strategią marki eksperci pomogą nie tylko w wyborze i personalizacji dynamicznych modeli samochodów. Jakub Góralczyk, kierownik ds. PR marek Seat i Cupra, zaznacza:

Cupra Masterzy to przede wszystkim pasjonaci motoryzacyjni, którzy o samochodach wiedzą wszystko. Będą znakomitymi partnerami do wciągającej i inspirującej rozmowy, niezależnie od tego, czy gość Cupra Studio jest motoryzacyjnym ekspertem, czy też osobą, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z performance’owymi samochodami.

Wnętrze salonu zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami estetycznymi i funkcjonalnymi. Oprócz ekspozycji kraftowych akcesoriów, które jeszcze mocniej uwydatniają ekspresyjny styl Cupra, a także wysmakowanych gadżetów lifestyle’owych najwyższej jakości, znajduje się tu pełna gama aktualnych modeli marki, jak Formentor, Ateca, czy Leon. W 2021 roku do concept store’u trafi również pierwszy produkcyjny, w pełni elektryczny model marki – Cupra el-Born. Już teraz Cupra Studio zapewnia możliwość doładowania samochodów o napędzie elektrycznym.

Z okazji otwarcia salonu do Polski sprowadzono unikalny wyczynowy samochód elektryczny – wyraz progresywnego podejścia marki do motorsportu. Model e-CUPRA ABT XE1 już w kwietniu wystartuje w rajdzie po pustyni w Arabii Saudyjskiej w ramach nowego formatu offroadowych wyścigów – Extreme E. W kolejnych miesiącach zespół Cupry zmierzy się z wymagającą pogodą Arktyki, lasami deszczowymi, lodowcami i warunkami oceanicznymi – lokalizacje wyścigów zostały dobrane tak, by przybliżyć wpływ zmian klimatycznych na środowisko.

Ten wyjątkowy model Cupra można oglądać jedynie do poniedziałku, 15 lutego.

Cupra Studio
ul. Solidarności 171, 00-877 Warszawa
godziny otwarcia:
pon-pt 9:00-19:00
sob 9:00-15:00

Przeczytaj też: Motorsport dla zrównoważonego rozwoju - Cupra ogłasza udział w Extreme E!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!