Volkswagen Tiguan idealny na babskie zakupy? Film

Scena niczym z serialu „Seks w Wielkim Mieście". Do auta wsiadają trzy, modnie wystylizowane kobiety. Za kierownicą siedzi mężczyzna, który wcale z ich obecności nie jest zadowolony. Dlaczego?

Jak podkreśla producent – „wiedzieć to móc”.
fot. Volkswagen

Po chwili okazuje się, że tym mężczyzną jest mąż jednej z Pań; pozostałe pasażerki to koleżanki, które intensywnie dyskutują, plotkują, obgadują, krytykują, a wszystko nad uchem biedaka za kierownicą. Tak rozpoczyna się najnowsza reklama Volkswagena Tiguana.

Producent aut z Wolfsburga oparł tę kampanię na stereotypie męża „pantoflarza”, starając się obrócić całą sytuację w żart. Jednocześnie przedstawia Tiguana jako auto stworzone do pokonywania najbardziej nieposkromionych tras. Samochód, który sprawdzi się  zarówno podczas wyjazdów na babskie zakupy, a także na „męskich wyprawach”.

Redakcja Motocaina.pl właśnie testuje obecną generację Tiguana i narazie jest nim zachwycona! Auto podczas długiego weekendu przejechało 970 kilometrów na jednym baku! Ma świetny system Park Assist ułatwiający parkowanie i jest… idealny??? Dowiedz się jak zakończył się nasz test już w przyszłym tygodniu!

Chyba już wiemy dlaczego Volkswagenowi tak trudno dotrzeć do pań, skoro reklamuje się w taki sposób. Na szczęście kobiety mają „głowy na karku” i same dobrze wiedzą, co jest dobre 😉

Zresztą, gdyby którakolwiek z pań zasiadła za kierownicą Tiguana podczas poniższego filmu reklamowego, zapewne każda zechciałaby poczuć możliwości napędu na wszystkie koła – 4motion, który dostępny jest w tym modelu.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze