
Volkswagen ponownie przedłuża czas gwarancji z powodu koronawirusa
Marka Volkswagen Samochody Osobowe przedłuża o trzy miesiące czas obowiązywania gwarancji na nowe samochody. Dotyczy to wszystkich aut produkowanych w Europie lub z przeznaczeniem na europejski rynek.
Z powodu pandemii koronawirusa w wielu krajach wciąż jest zamkniętych wiele autoryzowanych serwisów. Z tego powodu niektórzy nasi klienci nie mogli skorzystać w oznaczonym czasie z warunków gwarancji” – powiedział Jürgen Stackmann, Członek Zarządu ds. Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Posprzedażnej Marki Volkswagen Samochody Osobowe. „Cieszymy się, że poprzez trzymiesięczne wydłużenie obowiązywania gwarancji możemy bez zbędnej biurokracji zaoferować naszym klientom bezpośrednią pomoc.
Jest to jednorazowe i dobrowolne działanie, mające na celu pomoc klientom w wyjątkowej sytuacji spowodowanej pandemią Covid-19. Obowiązuje ono na całym świecie i dotyczy wszystkich samochodów, które zostały wyprodukowane w Europie albo z przeznaczeniem na europejski rynek.
Najnowsze
-
Ile zarabia Tesla?
Ile zarabia Tesla? Jak się okazuje wystarczająco dużo, by móc sobie pozwolić na ostatnią obniżkę cen. W przypadku konkurencji jest już inaczej. Zobaczcie dane. -
PILNE! Utrudnienia na S5, aż 5 wypadków w zaledwie kilka godzin
-
Atak zimy, widzisz solarkę? Przepuść ją i zachowaj odstęp
-
Historia pojazdu – nie musisz płacić, by dowiedzieć się, że „okazja” ma nie 30 tys. lecz milion km przebiegu
-
SsangYong Torres 2023 – widzieliśmy auto na żywo
Zostaw komentarz: