Victoria Beckham współprojektuje Range Rovera Evoque

Na targach motoryzacyjnych w Pekinie Land Rover wraz z Victorią Beckham zaprezentował limitowaną, szczególnie luksusową edycję Range Rovera Evoque.

Range Rover Evoque to, jak już wiemy, Kobiecy Samochód Roku w kategorii SUV w plebiscycie magazynu „Woman on Wheels”. Zdobył w sumie ponad 100 nagród i wyróżnień na całym świecie i jest obecnie najbardziej popularnym samochodem w ofercie Land Rovera. Specjalna edycja, której patronuje projektantka Victoria Beckham (niegdyś członkini zespołu Spice Girls, potem żona swojego męża, obecnie coraz bardziej niezależna i samodzielna) charakteryzuje się wyposażeniem ultra-premium.

Range Rover Evoque Special Edition Victoria Beckham
fot. Land Rover

Range Rover Evoque Special Edition Victoria Beckham jest pokryty szarym, matowym lakierem, kontrastującym z błyszczącymi wykończeniami dachu, boków, otworów wentylacyjnych na masce i kół. Pojawiają się również elementy w kolorze różowego złota, m.in. w felgach i pokrętle skrzyni biegów. Wnętrze to cztery fotele obite skórą Vintage Tan przeszyte grubym ściegiem. Z tego samego materiału wykonano wstawki w drzwiach, podłokietniki oraz pokrywę schowka między siedzeniami. Dodatki to również miękkie dywaniki wykonane ze szlachetnej wełny i uzupełnienia w przestrzeni ładunkowej: samochód został wyposażony w zestaw czterech walizek z czarnej skóry oraz ręcznie szyty portfel.

Range Rover Evoque Special Edition Victoria Beckham
fot. Land Rover

Pod maską znajduje się 2,0-litrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem, o mocy 240 KM i z momentem obrotowym 340Nm. Wersja posiada także automatyczną, 6-biegową skrzynię biegów z łopatkami przy kierownicy dla pełnej kontroli jazdy.

Specjalna edycja pojawi się w sprzedaży w limitowanej liczbie 200 sztuk. W pierwszej kolejności będzie przeznaczona do dystrybucji na rynku chińskim – już od października 2012 roku. Cena orientacyjna modelu to 103 995 euro.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze