Karolina Chojnacka

Uwaga! Jest okazja, by przejechać się bolidem F1!

Fani F1, jak i miłośnicy motoryzacji mają wyjątkową okazję przejechać się bolidem Jordan F1, jednym z najpotężniejszych samochodów wyścigowych w historii Wielkiej Brytanii.

Całkiem nowe doświadczenie, dostępne na TrackDays.co.uk, pozwala uczestnikom wsiąść do tego samego kokpitu, w którym niegdyś jeździł Takuma Sato w 2002 roku, walcząc z takimi legendami Formuły 1 jak Michael Schumacher, David Coulthard, Jenson Button czy Rubens Barrichello.

Jordan F1

Przeczytaj też: 10 tytułów mistrza świata? Nie jest to niemożliwe dla Lewisa Hamiltona

Legendarny samochód, natychmiast rozpoznawalnym dzięki charakterystycznemu żółtemu nadwoziu DHL, kosztował około 4,5 miliona funtów. Jest to również jak dotąd jedyne podwozie EJ12 udostępnione do jazdy.

Dan Jones, kierownik operacyjny w TrackDays.co.uk, powiedział:

Bardzo rzadko zdarza się mieć szansę prowadzenia prawdziwego bolidu F1, który jeździł po torze podczas najważniejszych mistrzostw świata w sportach motorowych.

Jednak nie jest to propozycja dla osób o słabych nerwach, ponieważ ma 600 KM, a dzięki 3,0-litrowemu silnikowi Judd, osiąga 100 km/h w mniej niż pięć sekund.

Jordan F1

Przeczytaj też: Formuła 1 zmienia godziny wyścigów!

TrackDays.co.uk oferuje obecnie do kupienia pakiety Jordan F1. Poziom początkowy nosi nazwę Jordan F1 Driving Experience, a jeszcze bardziej intensywne opcje to Jordan F1 Suzuka Legend Experience oraz najwyższy poziom wtajemniczenia – Jordan F1 Grand Prix Experience, który obejmuje 30 okrążeń jazdy i wiele innych dodatkowych emocji..

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości przejechania się bolidem Jordan F1 i chciałbyś zarezerwować ważny przez 10 miesięcy kupon na przejażdżkę, kliknij TUTAJ.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze