Urodziny Renault dla dzieci

„Bezpieczeństwo dla wszystkich" program edukacyjny Renault, obchodzi w tym roku 10 urodziny. Z tej okazji propagator bezpiecznego poruszania się po drogach - kosmita Woosh - przyszykował dla dzieci wiele niespodzianek. Ściągnij dla swojej pociechy grę, tapetę, plan lekcji.

Oto Woosh – 10 latek, który wie wszystko o bezpiecznym poruszaniu się po drogach!
fot. Renault

Woosh to śliczne, kolorowe stworzonko, które uczy dzieci bezpiecznego poruszania się po drogach: odkrywa przed nimi tajniki znaczenia znaków drogowych czy zasady przechodzenia przez jezdnię i to od… 10 lat!

O akcji pisałyśmy wcześniej tu.

Teraz dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie literackim i opisać historię sympatycznego kosmity – liczy się wyobraźnia! Wśród jubileuszowych atrakcji znalazła się również możliwość porozmawiania z Wooshem – na jego blogu małe pociechy będą mogły zadać mu pytanie, złożyć życzenia, czy pokazać mu swoje zdjęcie.

Strona internetowa akcji wzbogaciła się również o liczne urodzinowe gadżety – plany lekcji, wygaszacze ekranu i tapety oraz łamigłówki i zabawy, które pomogą przetrwać jesienne wieczory.

Na stronie dostępny jest również e-learningowy kurs bezpiecznego poruszania się.

Kliknij na http://bezpieczenstwo.renault.pl/

Akcji patronują: Renault, Instytut Transportu Samochodowego, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Komenda Główna Policji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze