Uderzył w drzewo tak mocno, że aż wypadł silnik

Uderzył w drzewo tak mocno, że aż wypadł silnik
Do groźnego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Stara Wieś. Na prostym odcinku drogi Renault uderzyło w drzewo.

Policjanci z Krasnegostawu wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku, do którego doszło w miejscowości Stara Wieś (gm. Kraśniczyn). Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, kierujący Renault 71-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo.

Uderzył w drzewo tak mocno, że aż wypadł silnik

Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik. Trzech podróżujących autem trafiło do szpitala. Obrażenia kierowcy oraz 33-letniego pasażera okazały się bardzo poważne. Trzeci z mężczyzn doznał ogólnych potłuczeń.

Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.