Uciekał przed policją jadąc ponad 200 km/h! Roztrzaskał auto o drzewo i wylądował na dachu

Poważne zarzuty ciążą na młodym mężczyźnie, który łudził się, że ucieknie przed nieoznakowanym policyjnym BMW. Łudził się dlatego, że ma solidne „plecy”?

W miejscowości Mosty (gmina Nowa Wieś Lęborska) Audi Q5 wyprzedziło tuż przed przejściem dla pieszych nieoznakowany radiowóz. Policjanci natychmiast ruszyli za nim na sygnale, nakazując zatrzymanie się. Kierujący Audi spróbował ucieczki, z coraz większą prędkością, wjeżdżając do Lęborka a później na drogi gminy Nowa Wieś Lęborska. W pewnym momencie prędkość z jaką jechał w miejscu ograniczenia do 40 km/h wyniosła około 150 km/h!

Uśmiechnięty uciekał przed policją i wszystko nagrywał. Ciekawe czy teraz też jest mu wesoło

Do pomocy funkcjonariuszom włączyły się kolejne patrole. Kierowca Audi jechał bardzo niebezpiecznie i uciekając przed policjantami popełniał liczne wykroczenia, momentami jadąc ponad 200 km/h! W pewnym momencie, po wykonaniu kolejnego ryzykownego manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad autem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Audi obróciło się w powietrzu i dachowało, jeszcze kilkakrotnie obracając się na drodze.

Kierowca co kilka dni uciekał przed policją! Wreszcie znalazł się na niego sposób

Wygadało to bardzo groźnie, ale kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci poddali go badaniu alkomatem, ale 22-latek okazał się trzeźwy. Powodem jego ucieczki był brak prawa jazdy, które stracił za przekroczenie 24 punktów karnych, „uzbieranych” głównie za niestosowanie się do ograniczeń prędkości.

Mężczyzna usłyszy wkrótce zarzuty przestępstwa niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz licznych wykroczeń, w tym wielokrotnego spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Najważniejszym zarzutem jest jednak niezatrzymanie się do kontroli drogowej jest przestępstwem, zagrożonym karą 5 lat pozbawienia wolności i zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów. Ciekawi jesteśmy jaką faktycznie karę dostanie, ponieważ pojawiły się nieoficjalne doniesienia, jakoby 22-latek był synem policjanta, co mogłoby tłumaczyć, dlaczego sądził, że jest bezkarny.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze