Quantcast

Uber wprowadza nowe funkcje. Użytkownicy aplikacji będą zadowoleni

Po dwóch latach życia w pandemii, rok 2022 będzie czasem zmian. Przed nami jeden z najbardziej obfitych sezonów dla podróżników. Ogłoszone na Uber Go&Get 2022 nowe produkty i usługi to odpowiedź na zmieniającą się rzeczywistość.

Uber nieustannie pracuje nad innowacjami, aby sprostać zmieniającym się potrzebom użytkowników. Nowe produkty i usługi mają pomóć “dojechać wszędzie i zdobyć wszystko” czego potrzebujesz – szczególnie w post pandemicznej rzeczywistości.

Uber Travel

Gotowy na kolejną podróż? Usługa Uber Travel umożliwi rezerwację przejazdów na każdym etapie podróży za jednym kliknięciem. Wystarczy podłączyć swoje konto Gmail, a platforma zajmie się resztą – koordynując w jednym miejscu rezerwacje hoteli, lotów i restauracji, aby podróż przebiegała bez stresu. Dodatkowo, za każdy zarezerwowany przejazd z Uber Travel, użytkownicy otrzymają 10% zwrotu w postaci środków na Uber Cash — ponieważ planowanie z wyprzedzeniem powinno się opłacać. Usługa Uber Travel jest dostępna od dziś w USA, a w najbliższych tygodniach także w Kanadzie. Od tego lata w Wielkiej Brytanii będzie można rezerwować pociągi, autokary i wynajem samochodów.

Uber Charter

Bez względu na to, czy chodzi o wesele, degustację wina czy imprezę służbową, rezerwacja autobusu na następne spotkanie grupowe będzie teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Usługa Uber Charter umożliwia rezerwację party busa, vana osobowego, autokaru i innych usług bezpośrednio w aplikacji Uber — za z góry znaną cenę. Usługa Uber Charter zostanie uruchomiona tego lata w całych Stanach Zjednoczonych.

Vouchery dla bliskich i współpracowników

Dzięki Voucherom organizatorzy imprez rodzinnych, wesel, czy eventów firmowych będą mogli z łatwością pokryć koszty przejazdów dla swoich gości. Wystarczy wprowadzić szczegóły wydarzenia, maksymalną kwotę do pokrycia, i udostępnić gościom unikalny kod. Goście sami ustalą, kiedy i dokąd pojadą, a organizator zapłaci tylko za zrealizowane przejazdy. W ten sam sposób działają także vouchery na dostawę posiłków w ramach Uber Eats. Vouchery już są dostępne w Polsce ramach usługi Uber dla Firm.

Uber taksówka na aplikację
Mówisz „taksówka”, myślisz „Uber”, fot. Charles Deluvio on Unsplash

Uber Comfort Electric

Gdy po drogach jeździ coraz więcej pojazdów elektrycznych, czas na nowy produkt — Uber Comfort Electric — najnowszy sposób na bezemisyjne przemieszczanie się po mieście i przyczynianie się do ochrony klimatu. Wystarczy kliknąć i zamówić przejazd pojazdem elektrycznym klasy premium, takim jak Tesla lub Polestar. Usługa Comfort Electric jest już dostępna w Los Angeles, San Francisco, San Diego i Dubaju, a wkrótce pojawi się w kolejnych miastach.

EV Hub i mapy ładowania

Wspieranie kierowców korzystających z pojazdów elektrycznych jest kluczowe,  aby Uber stał się najczystszą platformę mobilności na świecie. Dlatego w aplikacji Uber dla kierowców pojawił się EV Hub — punkt kompleksowej obsługi, w którym mogą oni uzyskać informacje, a nawet porównać koszty posiadania pojazdu elektrycznego oraz spalinowego.

Ponadto Uber pragnie ułatwić kierowcom ładowanie samochodów. Dlatego bezpośrednio do aplikacji dla kierowców dodana będzie mapa ładowania, która pokazuje, gdzie znajdują się najbliższe ładowarki elektryczne, jakie są prędkości ładowania i jak do nich dotrzeć.

Zamawianie głosowe

Użytkownicy będą mogli wkrótce skorzystać z Asystenta Google zintegrowanego z aplikacją Uber Eats. Wystarczy powiedzieć „OK Google” i poprosić telefon o zamówienie posiłku z restauracji w usłudze Uber Eats. Funkcja zamawiania głosowego zostanie wprowadzona na całym świecie w języku angielskim latem tego roku. W przyszłości pojawią się kolejne wersje językowe.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze