Quantcast

Tunel POW znów zbudza kontrowersje! A konkretnie zachowanie kierowców w nim

Najdłuższy tunel w Polsce, znajdujący się na warszawskim Ursynowie, w ciągu drogi ekspresowej S2, budzi wiele emocji, a także spore zainteresowanie kierowców. Również takie niezdrowe.

Dopiero co pisaliśmy o tysiącach mandatów, jakie uzbierali kierowcy korzystający z tunelu na Południowej Obwodnicy Warszawy, pomimo wyraźnych informacji o działającym tam odcinkowym pomiarze prędkości. Jednak kierujący zapracowują na mandaty nie tylko za prędkość.

Tunel pod Ursynowem. Tysiące mandatów w kilkanaście dni

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podzieliła się kompilacją nagrań, pokazujących „fantazję” Polaków. Możemy zobaczyć na nich między innymi sesje zdjęciowe z udziałem Golfów, pogaduszki kierowców Audi, zatrzymanie się Mercedesa, aby dziecko zrobiło siku na drzwi wyjścia ewakuacyjnego, a także niespełnionego akrobatę, który próbował stanąć na głowie na środku tunelu.

Południowa Obwodnica Warszawy. Tunel pod Ursynowem już otwarty. Kierowcy muszą uważać na prędkość!

GDDKiA publikując te nagrania, przypomina jednocześnie, że zachowanie osób w tunelu monitorują 134 kamery Centrum Zarządzania Tunelem, które pracuje 24/7. Każde zatrzymanie pojazdu lub pojawienie się pieszego, wywołuje alarm systemu, a materiał wideo jest archiwizowany. Wszyscy bohaterowie poniższej kompilacji niedługo dostaną wezwanie z policji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze