Trzylatka uszkodziła 10 nowych Audi, diler wystawił ojcu rachunek

Każdy kto ma małe dzieci wie, że nie można ich nawet na moment spuścić z oka, bo nigdy nie wiadomo co znów zmajstrują. Możemy być pewni, że ten ojciec już nigdy nie pozwoli swojej córce odejść choćby na krok.

Sytuacja miała miejsce w Chinach, gdzie pewien mężczyzna poszedł do salonu Audi ze swoją trzyletnią córką. Musiał być tam czymś bardzo zajęty, ponieważ dziewczynka zdążyła w tym czasie znaleźć mały kamień i wydrapać kilka rysunków na nadwoziach dziesięciu aut stojących w salonie (między innymi modele Q3 i Q8).

Sprawa okazała się być bardzo poważna, bo choć uszkodzenia nie były bardzo poważne, wymagały interwencji lakiernika. Problem w tym, że takich aut po poprawkach nie można już sprzedaż jako fabrycznie nowych (grozi za to konieczność wypłaty kupującemu odszkodowania i to równego trzykrotności wartości pojazdu). Samochody wyraźnie więc straciły na wartości.

Diler pozwał ojca trzylatki i domagał się w sądzie wypłaty równowartości około 109 tys. zł. Ta propozycja została odrzucona i strony ostatecznie zgodziły się na kwotę około 38 tys. zł.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Gdzie jest jakaieś źródło tej informacji?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Co za bzdura XD, nie można ich sprzedać fabrycznie nowych, grozi mu wypłata 3 krotności wartości pojazdu a diler pozywa go o marne 109 tysięcy ZŁ które jedno q3 jest warte 140 tysięcy jedno a q8 350 tysiecy a uszkodziła podobno 10 aut 😀 No już widzę tą zgodność dilera i jego pozew o tak śmieszny hajs. Bzdury piszecie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Średnio z czytaniem u Ciebie widzę. Przeczytaj sobie na spokojnie jeszcze raz co jest w nawiasie…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Podobno Chińczycy pracują za miskę ryżu. Skąd u nich salony audi? Skąd ów Chińczyk miałby mieć 39 tys. zł?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

fack news..

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

ty też smarkacz?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze