
Transport kwiatka autostradą na bagażniku rowerowym. Serio
Przewóz nietypowego towaru, wymaga często nietypowych rozwiązań. Ale czy ten kierowca czasem nie przesadził?
Początkowo oglądając to nagranie, sądziliśmy, że jego bohaterem jest kierowca tira, który wciska się przed samochód dostawczy, prawie doprowadzając do kolizji. Tymczasem okazuje się, że oba pojazdy zmieniły pas, przez kierowcę snującego się przed nimi.
Nielegalny i za wysoki transport – trakcję na swojej drodze podnosił tyczką!
Po chwili naszym oczom ukazuje się bardzo ładny egzemplarz Dacii Sandero, która ma przymocowany do haka bagażnik rowerowy, a na bagażniku… kwiatka. To znaczy w tytule nagrania jest kwiatek, ale wygląda do raczej na drzewko.
Pijany transport buraków i nie tylko
Cienka i wysoka roślina była powodem powolnej jazdy kierowcy Dacii. Jego decyzja, żeby wybrać się autostradą nie była zbyt rozsądna. Poza spowolnieniem ruchu, istniało ryzyko, że drzewko pod wpływem pędu powietrza złamie się lub całe spadnie z bagażnika. Na zwykłej drodze nie byłby to duży problem, ale na autostradzie, potencjalnie śmiertelne zagrożenie.
Najnowsze
-
Elektryk czy hybryda – co bardziej opłaca się w leasingu?
Coraz więcej firm i osób prywatnych zwraca uwagę na ekologię i koszty użytkowania aut. Rosnąca popularność napędów alternatywnych wypiera tradycyjne rozwiązania, ale rodzi pytanie: co w leasingu bardziej się opłaca – hybryda czy elektryk? -
Nocleg pod namiotem czy w kamperze? Porównanie opcji dla fanów motoryzacji
-
Test Peugeot 408 GT: masaż na trasie i pazury na ulicy
-
Test Ford Bronco Badlands – powrót legendy na bezdroża
-
Mercedes Vision V: gdzie podziała się motoryzacja, a pojawił się… 65-calowy telewizor?
Zostaw komentarz: