Karolina Chojnacka

Torsus Praetorian School Bus – żadna droga do szkoły nie jest mu straszna

Torsus zaprezentował Praetorian School Bus, ekstremalny, niesamowicie wytrzymały i wszechstronny autobus szkolny, któremu żadna droga do szkoły nie jest straszna.

Praetorian School Bus jest gotów do przewożenia dzieci w wieku szkolnym w najbardziej wymagających warunkach na świecie, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo. Torsus Praetorian School Bus może przewozić do 35 dzieci na najtrudniejszych trasach szkolnych na świecie, zarówno drogowych, jak i terenowych.

Oparty na tej samej platformie, co standardowy model marki Torsus, Praetorian, szkolny autobus zachowuje wszystkie cechy, które sprawiają, że jest wytrzymałym i wszechstronnym pojazdem terenowym. Zwiększony prześwit autobusu pozwala mu z łatwością pokonywać przeszkody, podczas gdy napęd 4×4 zwiększa jego możliwości w trudnych warunkach.

Torsus Praetorian School Bus

Specjalne funkcje obejmują wykonane na zamówienie oryginalne fotele, stylizowane w matematyczne i naukowe wzory. Fotele pokryte są polimerową powłoką ochronną i wyposażone w pasy bezpieczeństwa odpowiednie dla osób w każdym wieku, a opcjonalne dodatki do siedzeń obejmują składany podłokietnik i wspornik biodrowy po stronie przejścia.

Przeczytaj też: Co ósmy gimbus i autobus szkolny miał zatrzymany dowód rejestracyjny

Podstawowy Torsus Praetorian powstał, by przewozić personel i sprzęt po wyjątkowo niegościnnym terenie w każdych warunkach. Oparty jest na ulepszonym, wytrzymałym podwoziu Man i jest także napędzany silnikami i układem napędowym Man. Wersja School Bus zawiera ulepszone opony terenowe Michelin i powłoki na częściach nadwozia, dzięki czemu ma poradzić sobie w każdym terenie w dowolnym miejscu na świecie.

Torsus Praetorian School Bus

Vakhtang Dzhukashvili, dyrektor generalny Torsus, powiedział:

Praetorian jest przystosowany do adaptacji i wszechstronny, więc oczywiście szukamy innych sposobów wykorzystania autobusu w różnych sytuacjach na całym świecie. Szkolny autobus był jednym z pierwszych pomysłów, jakie mieliśmy, ponieważ Praetorian jest bezpiecznym i solidnym pojazdem, o którym wiemy, że może chronić pasażerów nawet w najtrudniejszych warunkach. Praetorian School Bus to opcja, która sprawdzi się za każdym razem.

Przeczytaj też: Bezpieczni za kółkiem: konkurs dla szkół z Kajetanem Kajetanowiczem

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze