Tor samochodzikowy F1 od Carrery

Niewiele osób ma szansę by przekonać się, jak wielkim przeżyciem jest wyścig Formuły 1. Ale czemu by o tym nie pomarzyć? Teraz, dzięki producentowi Carrera, możemy mieć namiastkę wyścigów w naszym domu. Zabawa gwarantowana zarówno dla młodszych, jak i dorosłych!

fot. Carrera

Prawie 75-centymetrowy tor wykonany jest z wytrzymałego materiału, odpornego na mocne obciążenia spowodowane prędkością małych bolidów. Ostre zakręty, pętle, łuki zachęcą do rywalizacji nie tylko dzieci, a także i starszych fanów sportów motorowych. Dwa bolidy F1, zbudowane jak repliki samochodów, którymi ścigają się kierowcy Fernando Alonso i Felipe Massa, wykonane są z wyjątkową starannością, a specjalnie zaprojektowany system podwójnych szczotek stykowych, zapewnia autkom dobrą przyczepność i równy przypływ mocy podczas zabawy. W pilotach sterujących samochodami znajdziemy kuszący przycisk dopalacza, który daje 25% więcej mocy do wychodzenia z zakrętów, czy też przyspieszania na prostej. 

Za tę wyjątkową zabawkę zapłacimy u producenta niecałe 100 dolarów, co przy reputacji i długiej historii firmy, znanej z budowania modeli samochodów i takich właśnie mini torów wyścigowych, wydaje się dość niewygórowaną ceną. W końcu, czy można wycenić te ulotne chwile młodości i beztroski, gdy jedyny nasz problem to odpowiedni czas na plastikowym torze?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze