Tor kartingowy na wielkim statku

Pasażerowie rejsów na luksusowych i ogromnych statkach wycieczkowych mogą liczyć na setki atrakcji. Na jednym z takich obiektów nie zabrakło rozrywki dla motoryzacyjnych maniaków.

Norweski operator – Norwegian Cruise Line – postanowił poszerzyć ofertę rozrywkową na jednym ze swoich statków wycieczkowych. W niemieckiej stoczni Meyer Werft w Papenburgu powstaje flagowy obiekt „Norwegian Joy” na pokładzie którego znajdziemy dwupoziomowy tor kartingowy.

Czegoś takiego jeszcze nie było. Nad tym wyjątkowym projektem czuwa firma Ferrari Watches. Żeby nie narażać pasażerów statku na dyskomfort, gokarty mają być napędzane elektrycznie. Podczas jednego wyścigu na torze pojawi się nawet do dziesięciu kierowców. Oprócz przejażdżki gokartem sygnowanym logo Ferrari, pasażerowie będą mogli skorzystać z nowoczesnego symulatora samochodu wyścigowego.

Powstający w Niemczech wycieczkowiec ma długość 324 m i szerokość 41 m. Statek zabierze na swój pokład nawet 4200 pasażerów. Co ciekawe, statek powstaje z myślą o klientach z Chin, a maszyna będzie stacjonowała w portach Shanghai i Tianjin. Ceremonię chrztu zaplanowano na 27 czerwca.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze