Tom Cruise jeździ Ducati Desmosedici

Popularni aktorzy nie mogą umknąć oku paparazzich nawet wtedy, gdy dosiadają sportowych motocykli. Tym razem w obiektywie uchwycono Toma Criusa, który przemieszczał się ulicami Los Angeles na swoim krwisto czerwonym Ducati Desmosedici.

fot. x17
fot. x17

 

 

 

 

 

Tom wyruszył na przejażdżkę swoim nowym motocyklem ze stajni Ducati, najbardziej popularnym „deptakiem” w Los Angeles – Sunset Strip. Nie od dziś wiadomo, że aktor kocha jednoślady i wielokrotnie widziałyśmy jego zdjęcia oddające jego krótkie rundki z wschodzącymi gwiazdkami lub obecnymi żonami po uczęszczanych ulicach LA. Lubi się afiszować z nowymi nabytkami w swoim garażu, podobnie jak z pięknymi kobietami przewożonymi na motocyklach za jego plecami.

Po długiej przerwie spowodowanej zarówno zajeciami zawodowymi jak i duchowymi (Tom jest członkiem towarzystwa scjentologicznego, które uchodzi w US jako wiara na pograniczu sekty), aktor powraca do swojego hobby. Cruise był ponoć pierwszą osobą w Stanach, której dostarczono Desmo w 2008 roku.

Obecny wybór Toma – Ducati Desmosedici
fot. Ducati
Rasowe supermoto Ducati Hypermotard.
fot. Ducati

 

 

 

 

 

 

 

 

Tom nie od dziś uwielbia Ducati. W 2007 roku ujeżdżał już model Hypermotard, kiedy sfotografowano go podczas podróży z Cameron Diaz – kręcili wówczas film pt. „Knight and Day” (trailer poniżej).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze