The Distinguished Gentleman's Ride 2019 już w najbliższą niedzielę! Będziecie?

The Distinguished Gentleman's Ride 2019 już w najbliższą niedzielę! Będziecie?

27 września 2019
The Distinguished Gentleman’s Ride to międzynarodowa inicjatywa promująca zdrowie mężczyzn. Jej celem jest zebranie środków na walkę z rakiem prostaty oraz chorobami psychicznymi. Uczestnicy imprezy wsiadają na maszyny sprzed kilkunastu lat oraz ubierają się w klasyczne, stylowe ubrania także po to, aby zmienić obraz motocyklistów w społeczeństwie.
Loading module...

Akcja odbywa się w ponad 800 miastach na całym świecie, w Polsce można będzie się w nią włączyć w sobotę, 28 września w Warszawie oraz w niedzielę 29 września w Krakowie, Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. Motowizja została patronem medialnym tegorocznego rajdu The Distinguished Gentleman’s Ride 2019 w Krakowie.

Fundusze zebrane w ramach The Distinguished Gentleman’s Ride trafią na konto fundacji Movember – największej organizacji zajmującej się zdrowiem mężczyzn na świecie. Fundacja ta zasłynęła przede wszystkim akcją o tej samej nazwie, w ramach której sportowcy, celebryci i wszyscy mężczyźni, pragnący wesprzeć inicjatywę zapuszczają wąsy w celu zwiększenia świadomości o zagrożeniach, związanych z rakiem prostaty. Do tej pory w ramach tegorocznego The Distinguished Gentleman’s Ride zebrano prawie cztery miliony dolarów.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!