Karolina Chojnacka

Tesla kontra Suzuki Hayabusa. Czy elektryk wygra z piekielnie mocnym motocyklem?

Wiele samochodów próbowało już pokonać elektryka ze stajni Elona Muska. Bugatti Chiron? Ferrari SF90? Tesla Model S Plaid zostawia wszystkich rywali daleko w tyle. Czy tak samo będzie w starciu z obłędnie mocnym motocyklem?

Tesla Model S Plaid jak dotąd nie przegrała wyścigu z żadnym seryjnie produkowanym samochodem. Elektryk zostawia wszystkich rywali daleko w tyle. Dlatego niektórzy postanowili poszukać konkurenta godnego Tesli wśród motocykli!

I tak Tesla trafia na dwóch, piekielnie mocnych rywali – Suzuki Hayabusa i Kawasaki Ninja ZX-14R. Ich właściciel, Chris Moore, ściga się na motocyklach regularnie, jest więc nadzieja, że pokona elektrycznego rywala.

Suzuki Hayabusa i Kawasaki Ninja ZX-14R to dwa z najszybszych motocykli, jakie obecnie można kupić. Stosunek mocy do masy w obydwu maszynach to istny obłęd. Czy to wystarczy, by Tesla dotarła na linię mety jako druga?

Tesla kontra motocykle
Tesla kontra motocykle, screen z serwisu YouTube

Podczas wyścigu Chris Moore walczy nie tylko z Teslą, ale i z wiatrem, bo gdy motocykl przyspiesza, silne podmuchy podrywają przednie koła do góry. Czy chociaż jeden z piekielnie szybkich motocykli wyrwie Tesli zwycięstwo? Przekonajcie się sami, oglądając to emocjonujące starcie na wideo poniżej!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze