Quantcast
Karolina Chojnacka

Tesla będzie produkować… piwo! Lepiej nie pić go w elektryku!

Butelka Gigabier będzie inspirowana Teslą Cybertruck.

Giga Fest, wielki wiec na terenie wciąż budującej się gigantycznej fabryki Tesli w Berlinie, uświetnił swoją obecnością Elon Musk i ogłosił, że Tesla będzie produkować… piwo!

Piwo produkowane przez Teslę będzie się nazywać „Gigabier”, a kształt butelki będzie inspirowany wyglądem Tesli Cybertruck. Piwo będzie sprzedawane w berlińskiej fabryce.

Warto zauważyć, że alkohol nie jest nowością w ofercie producenta samochodów elektrycznych. Tesla już kiedyś produkowała Teslaquilę i sprzedawała ją w cenie 250 dolarów za butelkę. Miał być to żart z rzekomego bankructwa Tesli i poszukiwania nowych dróg zdobywania pieniędzy.

Co się stanie, gdy napijemy się Gigabier w samochodzie Tesli?

Wielki brat patrzy, czyli permanentna inwigilacja przez samochód

Tesla strzeże dostępu do najnowszej wersji oprogramowania zwanego Full Self-Driving (Beta) w wersji 10.2. Producent samochodów elektrycznych bada styl jazdy chętnych do testowania go kierowców, przyznaje im punkty i tylko tym z najlepszymi wynikami, udostępnia najnowsze oprogramowanie.

Ci którzy dostąpili tego zaszczytu odkryli, że zasłonięcie wewnętrznej kamery, spowoduje wyłączenie Autopilota, gdy ktoś ma zainstalowaną wersję 10.2 (beta) FSD. Tesla musi widzieć zachowanie kierowcy. Zdarzało się już, że elektryk upominał który za dużo używał telefonu komórkowego. Skoro kamera rozpoznaje telefon, to butelkę piwa też powinna. A wtedy… czy w przyszłości samochód będzie zgłaszał policji, że jego kierowca jest nietrzeźwy? Nie jest to wykluczone…

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze