Tak wygląda Ferrari Purosangue. SUV Ferrari rozczaruje wszystkich?

W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia Ferrari Purosangue, od dawna wyczekiwanego SUV-a włoskiej marki, które prawdopodobnie wyciekły wprost z fabryki Ferrari.

Ferrari Purosangue to model, który bardzo dosadnie „odjeżdża” od sportowych coupé włoskiej marki. Fani samochodów z Maranello czekają na niego od lat. I wreszcie się doczekali, tylko czy… nie będą zawiedzeni?

Ferrari Purosangue, pierwsze seryjne czterodrzwiowe Ferrari wyjedzie na drogi w 2022 roku. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia SUV-a, które prawdopodobnie wyciekły wprost z fabryki Ferrari.

W komentarzach pod zdjęciami najczęściej pada stwierdzenie, że  Purosangue nie wygląda jak SUV, a jedynie hatchback, w najlepszym przypadku fastback. Internauci uważają też, że samochód przypomina trochę Astona Martina DBX oraz Porsche Taycan. Wiele osób spodziewało się chyba zobaczyć coś zupełnie innego…

Być może Ferrari Purosangue przekona do siebie nieprzekonanych, tym co znajdzie się pod jego maską, szczególnie jeśli będzie to silnik V8 wspierany przez jednostkę elektryczną – to wariant, który upatrywany jest jako optymalny dla tego modelu.

Czy tak faktycznie będzie, przekonamy się, gdy Włosi w końcu zaprezentują Ferrari Purosangue oficjalnie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze