Tajemniczy wypadek Bentleya, nie żyje jego kierowca

Tajemniczy wypadek Bentleya, nie żyje jego kierowca

21 listopada 2020
Śmiertelnych wypadków na polskich drogach jest niestety sporo, ale ten konkretny wywołał spore zainteresowanie. Niektóre media sugerują, że zginął w nim warszawski milioner.
Loading module...

Do zdarzenia doszło 18 listopada na drodze ekspresowej S7 około godziny 17:30 między Napierkami a Powierżem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący Bentleyem Bentaygą 67-letni mieszkaniec Warszawy, poruszając się prostym odcinkiem w kierunku Gdańska, zjechał z drogi, dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

To się nazywa wiara w ludzką uczciwość - zostawił kluczyki w aucie za 1,5 mln zł! Zniknęło

W trakcie zdarzenia mężczyzna wypadł z pojazdu i poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator rejonowy. Nie wiadomo jeszcze dlaczego samochód zjechał z drogi, a także dlaczego jego kierowca wypadł z pojazdu. Bez względu na okoliczności zdarzenia, pasy bezpieczeństwa powinny utrzymać go wewnątrz samochodu.

Poczuj się jak brytyjski lord i wynajmij sobie Bentleya. Na minuty

Nieznana jest także tożsamość 67-letniego mężczyzny, co zwykle jest czymś oczywistym, ale w tym przypadku niektóre media sugerują, że może chodzić o warszawskiego milionera. Trudno jednak stwierdzić, czy są to w jakiś sposób potwierdzone informacje. Może ktoś tylko połączył fakt, że ofiara mieszkała w Warszawie oraz to że Bentley Bentayga kosztuje około milion złotych, więc jego właściciel musiał być bardzo zamożny.

Zdarzenie 50/2020 W dniu dzisiejszym(tj.18.11.2020 r.) około godziny 17:34 nasza jednostka została zaalarmowana o...

Opublikowany przez OSP Janowiec Kościelny Środa, 18 listopada 2020

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!