Poczuj się jak brytyjski lord i wynajmij sobie Bentleya. Na minuty

Casharing to usługa dla pragmatyków, którzy na chwilę potrzebują czegokolwiek, co ma cztery koła, żeby przejechać z punktu A do B? Polska firma coraz bardziej udowadnia, że to także propozycja dla fanów motoryzacji.

Mowa oczywiście o firmie Panek, która nie tak dawno ponownie rozbiła bank i dołączyła do swojej oferty BMW i8. Jej przedstawiciele dumnie wtedy ogłaszali, że to najdroższe auto dostępne w carsharingu na świecie. Tytułem tym długo się nie nacieszyło, ponieważ właśnie zostało zdetronizowane.

Marzysz o przejażdżce BMW i8? Teraz spełnisz to marzenie za grosze!

Do floty Panka dołączył Bentley Continental GT z silnikiem W12 pod maską. 550 KM, 650 Nm, przyspieszenie do setki w 4,8 s i prędkość maksymalna 318 km/h – który fan motoryzacji nie chciałby przejechać się tak mocnym i szybkim autem? Do tego modelem tak legendarnej marki, której auta są nieczęstym widokiem na naszych drogach.

Rozbił w krzakach Wranglera z carsharingu! Był pijany?

Przejażdżka Continentalem GT nie jest tania… a może jest? To zdecydowanie najtańszy sposób, żeby móc usiąść za kierownicą takiego auta. 3,99 zł zapłacimy za każdą minutę jazdy plus 4,99 zł za każdy kilometr. Taki sam cennik obowiązuje w przypadku i8, którego hybrydowy napęd z 1,5-litrowym silniczkiem pali raczej mniej, niż 6-litrowa jednostka Bentleya. Warunkiem koniecznym do wynajęcia go, jest wcześniejsze wydanie przynajmniej 2000 zł na przejazdy autami innych klas.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze