Szybko jadąca ciężarówka wpada w poślizg

Szybko jadąca ciężarówka wpada w poślizg
Szybka jazda lewym pasem na mokrej drodze często nie jest dobrym pomysłem. Szczególnie w ciężarówce.

Kierowcy ciężarówki musiało się bardzo spieszyć - jechał dość szybko, pomimo śliskiej nawierzchni, a do tego zmienił pas na lewy. To był błąd.

Nie wiemy czy kierujący ciężarówką mógł zobaczyć wcześniej znajdujący się przed nim korek. Nawet jeśli nie, to nadal dziwi nas, że zjechał na lewy pas prowadząc tak duży pojazd. Dosłownie sekundy po tym musiał awaryjnie hamować co doprowadziło do poślizgu ciężarówki i ciągniętej przez nią przyczepy.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 2 ]
Mateusz 6 miesięcy temu
Nie wiadomo co rzeczywiście było przed nim że postanowił zmienić pas ale zdziwienie że zmienił pas na lewy że względu na gabaryty auta??? To chyba świadczy o tym, że osoba opisująca sytuację raczej nie ma prawa jazdy. Najbardziej dziwi mnie zachowanie auta z kamerka-czy on miał zamiar wyprzedzać prawa strona??
0
0
Odpowiedz
Lulek 6 miesięcy temu
To od kiedy nie można wyprzedzać prawym pasem?
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.