„Szybcy i wściekli – Szybka Piątka” – trailer i galeria

Mamy nie lada gratkę dla wszystkich miłośników serii „The Fast and Furious". Piąta część „Szybkich i wściekłych - Szybka Piątka" wejdzie na ekrany polskich kin już szóstego maja. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszego trailera i galerii zdjęć z planu zdjęciowego.

Jeszcze w lutym, w Stanach Zjednoczonych, podczas jednego z najważniejszych wydarzeń medialnych w USA tego roku – finału Super Bowl, zaprezentowano nowy spot kolejnej, piątej już serii „Szybkich i wściekłych”, filmu „Szybka Piątka”. Film zapowiada się obiecująco, a światową premierę zaplanowano na 28 kwietnia 2011 roku.

Na sukces serii „Szybkich i wściekłych” składają się 3 elementy: piękne kobiety, szybkie samochody i piękne auta oraz liczne samochodowe akrobacje. Film przyciąga do kin już nie tylko miłośników driftu i wyścigów na 1/4 mili, ale także pozostałą rzeszę widzów, która po prostu chce nacieszyć oko.

Fabuła filmu „Szybka Piątka” opowiada o tym, jak główny bohater Dom – Vin Diesel, zbiera załogę, aby włamać się na posterunek policji w Rio de Janeiro, po to by ukraść miliony dolarów w gotówce.

Jak to zrobić? No oczywiście przy użyciu odpowiedniego samochodu. Dom i Paul Walker (Brian O’Conner) postanawiają zamocować takie konstrukcje do swoich samochodów, które pozwolą im wyrwać sejf, a następnie przeciągnąć go przez ulice Rio. Przyznacie, że trzeba mieć fantazję, żeby wpaść na taki pomysł. Oczywiście, to nie koniec akcji, ponieważ cały czas po piętach piątce depcze amerykański agent do zadań specjalnych, Dwayne Johnson, znany jako The Rock.

Naszym zdaniem, wersja druga zawiera kumulacje najlepszych akrobacji, jakie mają miejsce w trakcie całego filmu, no i w końcu producent postanowił, dodać więcej scen z pięknymi kobietami w roli głównej.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze