„Szybcy i wściekli” po raz siódmy jadą do kin

Im bliżej premiery kultowego (w kręgach motoryzacyjnych) filmu, tym więcej zajawek pojawia się w sieci. Premiera kinowa już za kilka tygodni.

Już tylko kilkanaście dni pozostało do premiery filmu „Szybcy i wściekli 7”. Premiera kultowej serii została zaplanowana na 3 kwietnia 2015 roku w Stanach Zjednoczonych. Dlatego czas zapoznać się z pierwszymi trailerami.
Producenci filmu poszli dość odważnie zrzucając z samolotu transportowego Lockheed C-130 na ziemię kilka egzemplarzy modeli, które wystąpią w produkcji.

Inni producenci również włączyli się w aktywną promocję filmu. W siódmej odsłonie pojawią się samochody należące do koncernu FCA, co zapowiada chociażby ta reklama.

https://www.youtube.com/watch?v=2mffhRa3MkU

Po raz ostatni w tej edycji filmu zobaczymy Paula Walkera. Jeżeli siódma część okaże się sukcesem, producenci mają w zanadrzu jeszcze trzy części.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

7-ki też nie widziałyśmy, ale zapowiada się dobrym filmem akcji. Natomiast jeśli chodzi o „kultowość” tego filmu to raczej jest ona wśród młodych widzów zafascynowanych tuningiem mechanicznym i optycznym. Jeśli oglądać to na pewno zacząć od 1 części. Ale nie spodziewać się ambitnego filmu 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nie widziałam ani jednej części tego obrazu. Harrego Pottera również żadnego. Żałować?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze