Szkolenia z jazdy motocyklem dla dzieci – Hot Wheels Moto School przy dużych imprezach motoryzacyjnych

Motocyklowi rodzice często mają dylemat, jak wcześnie i czy w ogóle zaczynać zaszczepiać swoją pasję we własnych dzieciach. A może to niebezpieczne dla malucha? A może sobie nie poradzi? Te wątpliwości może rozwiać udział małych motocyklistów w szkoleniu Hot Wheels Moto School, którego partnerem jest Yamaha.

Hot Wheels Moto School to szkoła jazdy dla najmłodszych fanów motoryzacji, która towarzyszyć będzie największym imprezom motoryzacyjnym i rozrywkowym w Polsce w tym roku.

Od ponad pół wieku Hot Wheels inspiruje i wychowuje kolejne pokolenia fanów motoryzacji. W Hot Wheels Moto School dzieci będą uczyć się koordynacji i panowania nad prawdziwym motocyklem Yamaha PW50. To też doskonała okazja, aby zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego na specjalnym, bezpiecznym torze.

Projekt przygotowany został z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia na  zabezpieczonym torze odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekażą najmłodszym adeptom swoją motoryzacyjną pasję.

Yamaha Motor Polska udostępnia specjalnie dostosowane pojazdy. Wyposażone w 2-suwowy silnik o pojemności 50 cm3 motocykle PW50 są bezpieczne i łatwe w prowadzeniu, jednocześnie oferując pełną emocji przyjemność z jazdy. W celu zapewnienia kontroli nad młodymi rajdowcami w modelach tych zastosowano regulowaną przepustnicę, pozwalającą na ograniczenie maksymalnej prędkości. Zabudowany wał wymaga minimum obsługi, a za zmianę biegów odpowiada w pełni automatyczna skrzynia biegów. Dzięki systemowi „twist and go” maszyna rusza od razu po przekręceniu przepustnicy.

Odwiedź nas w wybranym terminie:

  • 25-26 maja, Mistrzostwa Polski Motocross, lokalizacja: Auto Moto Klub, ul. Trakt Św. Wojciecha 253, 80-018 Gdańsk
  • 17-18 sierpnia, lokalizacja: Klub Sportowy Speed Star, Sobieńczyce 30, 84-110 Krokowa

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze