Szeryf na uprzejmość odpowiada wymuszeniem

Szeryf na uprzejmość odpowiada wymuszeniem
Bycie szeryfem drogowym to stan umysłu. Możecie się o tym przekonać oglądając to nagranie.

Na wideo widzimy miejsce, w którym spotykają się dwie drogi, po czym prawy pas kończy się. Kierowcy z prawej strony muszą więc liczyć na uprzejmość tych z lewej. W takich miejscach zwykle nie ma z tym problemu, ale znalazła się jedna czarna owca.

Kierujący autem z kamerą wpuścił przed siebie Lagunę, której kierowca tylko częściowo zjechał na lewą stronę. Dlaczego? Okazało się, że to szeryf drogowy, który szybko wrócił na prawo, aby zablokować inny samochód. Osoba nagrywająca zdarzenie szybko dodała gazu, chcąc odciąć szeryfowi drogę, ale ten po chwili wcisnął się z powrotem, wymuszając pierwszeństwo i omal nie doprowadzając do stłuczki. Brak słów.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 3 ]
Jaroo 2 miesiące temu
Ja bym nie hamowal i cały bok zdjął temu szeryfowi. Nauczył by się kultury.
1
0
Odpowiedz
Bolo 2 miesiące temu
Idiota. Wyslij na policje
0
0
Odpowiedz
tom 2 miesiące temu
Słusznie "szeryf" to stan umyslu!!
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.