Suzuki Moto Szkoła 125 dla kierowców kat. B

08 września 2014
Dzięki nowym przepisom osoby mające prawo jazdy kat. B od trzech lat, mogą jeździć motocyklem lub skuterem o pojemności do 125 cm3. Wszystkich, którzy właśnie rozpoczynają swoją dwukołową przygodę, wyjeżdżając z salonu Suzuki nowym jednośladem, marka zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach techniki jazdy.
Loading module...

Suzuki od wielu lat organizuje szkolenia mające na celu podniesienie umiejętności i poprawę techniki jazdy motocyklistów. Teraz polski importer marki zaprasza posiadaczy nowych motocykli i skuterów Suzuki o pojemności do 125 cm3 do udziału w „Suzuki Moto Szkole 125”.

Wszyscy początkujący kierowcy jednośladów z pewnością wyniosą ze szkolenia wiele cennych umiejętności. Każdy kurs obejmie część teoretyczną i ćwiczenia praktyczne w zakresie manewrowania, bezpiecznego pokonywania zakrętów, omijania przeszkód i awaryjnego hamowania.

Doświadczeni instruktorzy zadbają o to, by przekazać wiedzę w ciekawy sposób, a nieduże grupy szkoleniowe (liczące od 6 do 10 osób) i starannie przemyślany program zapewnią komfort nauki. Szkolenia będą odbywać się w całej Polsce w wybrane piątki w godzinach 17:30-21:00.

Suzuki Moto Szkoła 125

fot. Suzuki
Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!