Stado jeleni wbiegło w BMW! Zwierzęta próbowały przeskakiwać nad samochodem

Stado jeleni wbiegło w BMW! Zwierzęta próbowały przeskakiwać nad samochodem

02 marca 2021
1
W sieci krąży wiele nagrań pokazujących kolizje z dzikimi zwierzętami, które nagle wyskoczyły z lasu lub zarośli. Ale takiego nagrania jeszcze nie widzieliście.

Zdarzenie miało miejsce na drodze wojewódzkiej 618, przed wjazdem do Pułtuska. Auto z kamerą oraz znajdujące się przed nim BMW przejeżdżały właśnie przez las. Nagle wyskoczyło z niego duże stado jeleni.

Dachowanie Seicento po zderzeniu z jeleniem

Kierowca BMW zareagował natychmiastowo i awaryjnie zahamował. Pierwsze ze zwierząt zdążyło przebiec, dwa kolejne chyba też (możliwe że był niewielki kontakt, ale pobiegły dalej). Czwarty jeleń przeskoczył nad maską, a piąty wskoczył na dach auta! Szósty chyba nie wierzył tak mocno w swoją skoczność, więc ominął auto od strony przodu, niegroźnie uderzając w róg. Siódmy jeleń o wiele za wcześnie wyszedł z progu i wylądował na bagażniku niemieckiego sedana. Ześlizgnął się z niego i wierzgając wrócił w stronę, z której przybiegł, podobnie jak reszta stada.

Kolizja z jeleniem w samym centrum miasta

Przyznacie, że widok był niesamowity. Nie wiemy jakie uszkodzenia ma BMW, ale wydaje się, że głównie powierzchowne uszkodzenia lakieru.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!