Smart walczy z rakiem piersi

Niedawno świat obiegła wiadomość o różowych Smartach Fortwo w limitowanej serii. Wbrew pozorom, nie jest to zwykły wymysł producenta, by przyciągnąć uwagę klientów płci żeńskiej - auta powstały, by wspomóc badania nad znalezieniem leku na raka piersi.

fot. BCA
Charakterystycznych różowych Smartów Fortwo Pink Passion powstało w sumie 85 i każdy z nich czeka na swojego właściciela w Wielkiej Brytanii. W ubiegłym miesiącu na aukcji British Car Auction sprzedano właśnie jeden z tych egzemplarzy. Wpływy z aukcji pozwoliły BCA przeznaczyć 1500 funtów na cele charytatywne do walki z rakiem piersi i na zabiegi usuwania guzów.

Kampanię rozpoczęto już w październiku od uszycia patchworka na Smarta. Oddając tkaniny ze swojej garderoby, w walce z rakiem piersi wzięły udział takie gwiazdy jak: Russell Brand, June Brown, Klariza Clayton, Claire Cooper, Sara Cox, Twiggy Lawson, Cheryl Fergison, Ryan Giggs, Trisha Goddard, Elizabeth Hurley, Twiggy Lawson, Zoe Lister, Joanna Lumley, MacDonald Jane, Kym Marsh, Martine McCutcheon, Porter Dawn, Adele Silva, Rachel Stevens, Margherita oraz Taylor Nina Wadia.

Warto zaznaczyć, że nie tylko Smart bierze aktywny udział w walce z tą chorobą. Od ponad 16 lat partnerem jednej z fundacji walczącej z rakiem jest  m.in. Ford Motor Company.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze