Škoda Karoq po liftingu – cena w Polsce. Ile kosztuje odnowiony SUV?

Cztery lata po premierze, Škoda Karoq została zaprezentowana w odświeżonej wersji. Czeski SUV przeszedł stylistyczną i technologiczną ewolucję. Wiemy już, ile kosztuje odnowiony model!

Škoda Karoq cztery lata po swojej premierze, została zaprezentowana w odświeżonej wersji. Kompaktowy SUV przeszedł ewolucję wizualną oraz technologiczną i może teraz pochwalić się ciekawszym designem, wykorzystaniem we wnętrzu materiałów z recyklingu, najnowszymi systemami bezpieczeństwa oraz silnikami z generacji EVO.

Škoda Karoq po liftingu – gama jednostek napędowych

Kierowcy mogą wybierać spośród pięciu silników generacji EVO Grupy Volkswagen:

1.0 TSI 110 KM 6MT

1.5 TSI 150 KM 6MT/7DSG

2.0 TSI 190 KM 7DSG 4×4

2.0 TDI 116 KM 6MT/7DSG

2.0 TDI 150 KM 6MT/7DSG 4×4

W modelu Škoda Karoq Sportline dostępny będzie silnik 2.0 TSI o mocy 190 KM, w połączeniu z 7-biegową skrzynią DSG i napędem na cztery koła.

Škoda Karoq po liftingu – cena w Polsce

Ceny odnowionej Škody Karoq zaczynają się od 106 750 złotych. Za najmocniejszą i najlepiej wyposażoną wersję, dysponującą m.in. napędem na cztery koła, trzeba zapłacić 164 350 złotych.

Škoda Karoq – polski cennik

Škoda Karoq po liftingu - cena w Polsce
Škoda Karoq po liftingu – cena w Polsce

Škoda Karoq po liftingu – wersje wyposażenia

Škoda Karoq po liftingu będzie dostępna w wersjach wyposażenia: Ambition i Style oraz dodatkowo wariancie Sportline, standardowo wyposażonym w czarny pakiet z relingami dachowymi i czarnym obramowaniem okien.

Škoda Karoq 2021
Škoda Karoq 2021, fot. materiały prasowe / Skoda

Škoda Karoq w wersji Style oferuje szereg takich udogodnień jak na przykład bezkluczykowy system obsługi samochodu, tylne szyby o wyższym stopniu przyciemnienia, kamera cofania, reflektory FULL LED Matrix, obręcze ze stopów lekkich, system Driving Mode Select oraz podgrzewaną kierownicę.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze