Edyta Klim

ShredBettys – kobiety, które szukają wyzwań

ShredBettys to klub zrzeszający kobiety, które upodobały sobie jazdę w terenie, sporty zimowe i wodne w Republice Południowej Afryki

Początkowo organizacja zrzeszała kobiety non-profit, jednak z czasem jej szeregi rosły w siłę, więc znaleźli się sponsorzy, a także możliwość sprzedaży odzieży i innych towarów z logiem organizacji. Środki w ten sposób zebrane, są dzielone na cele statutowe, imprezy motocyklowe i wspieranie rozwoju poszczególnych motocyklistek. Pod skrzydłami ShredBettys startuje już 7 zawodniczek w zawodach MX Enduro i Offroad.

Nowy Hyundai i30 N Line - znamy ceny w Polsce!

Siedzibą klubu jest Durban w Republice Południowej Afryki, ale działają także zespoły motocyklistek w Johannesburgu i Kapsztadzie, a imprezy odbywają się w całej Afryce Południowej.

Organizacja pomaga kobietom w podjęciu pierwszych kroków i rozwoju w dyscyplinach: motocross, enduro, snowboard, sandboarding, surfing, wakeboarding, flowboarding, kolarstwo górskie i BMX.

Nie obowiązuje żaden regulamin – to otwarta drużyna, która niesie pomoc każdej kobiecie, która potrzebuje wsparcia czy po prostu towarzystwa w swojej pasji. Organizacja przykłada szczególną uwagę do zasad bezpieczeństwa i organizuje także szkolenia (na kilku poziomach) podnoszące umiejętności jazdy w terenie.

Strona oficjalna ShredBettys: https://www.shredbettys.co.za

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze