Ewa Kania

Shakira wyśmiewa „zamianę Ferrari na Twingo”, Gerard Pique pokazał dosadnie, co o tym myśli

To było rozstanie, którym media plotkarskie żyły przez długi czas - Shakira i były piłkarz FC Barcelony rozstali się w połowie 2022 roku. Sprawa do dziś nie ucichła, między innymi za sprawą nowej piosenki artystki, na którą postanowił odpowiedzieć jej były partner.

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique

Shakira i Gerard Pique ogłosili w czerwcu 2022 roku we wspólnym oświadczeniu, że się rozstają. Było to wielkie zaskoczenie i chociaż oboje prosili o uszanowanie ich prywatności, szybko pojawiły się informacje, że były piłkarz miał zdradzać gwiazdę z 22-letnią studentką.

Shakira atakuje w nowej piosence Gerarda Pique

Prywatności nie chce już szanować chyba nawet sama Shakira, ponieważ nagrała niedawno piosenkę z niejakim Bizarrapem, w której bezpośrednio atakuje Pique. Wypomina mu między innymi, że nie wspierał jej tak jak tego potrzebowała, a także wyśmiewa jego decyzję, aby zdradzić ją z dwa razy młodszą od niej dziewczyną.

Szczególnie ten ostatni fragment przykuł uwagę wszystkich. Shakira śpiewa bowiem:

Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio.

Renault i Casio odpowiadają Shakirze

Do taki porównań odniosły się obie marki. Renault napisało, że „Renault Twingo nadal będzie cię wspierało, Shakiro – kiedykolwiek, gdziekolwiek”, nawiązując do jej wielkiego przeboju sprzed lat.

Z kolei Casio wrzuciło stare zdjęcie Shakiry z czasów jej młodości, na którym gwiazda ma zegarek Casio na ręce. Opis głosi: „Pamiętaj Shakiro, zanim zostałaś smutnym Rolexem, byłaś wspaniałym Casio”.

Gerard Pique zareagował na piosenkę Shakiry

Na słowa piosenki zareagował też sam Gerard Pique, który podpisał umowę z Casio. Japońska firma została partnerem jego federacji Kings League.

Później Pique poszedł o krok dalej i przyjechał pod halę sportową białym Renault Twingo.

My natomiast przypomnimy o tym, że Shakira wiele lat temu współpracowała z Seatem. W ramach tej współpracy powstały między innymi reklamy, w których piosenkarka jeździ Ibizą. A w czym jeżdżenie Twingo jest gorsze od jeżdżeniem Ibizą?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze