Shakira jeździ Seatem

21 grudnia 2009
Mariaże artystów z samochodowymi markami nie należą do rzadkości, nikogo nie dziwi więc fakt współpracy hiszpańskiego Seata z kolumibijską piosenkarką Shakirą, szczególnie, że śpiewająca "She wolf" artystka Seatem jeździ już od pewnego czasu.
Uśmiech to dobry sposób na promocję. Shakira przy Seacie.
fot. Seat

Wszystko zaczęło się 2 lata temu - przy okazji promowania swojego albumu "Oral fixation" Shakira rozpoczęła współpracę z Seatem. Hiszpański producent samochodów sponsorował wtedy europejskie tournee piosenkarki i, co ważniejsze i bardziej chlubne, wsparł prowadzoną przez nią fundację organizując szeroko zakrojoną kampanię charytatywną (uzbierano wtedy 100 000 euro, między innymi z licytacji Seata Leona z autografem Shakiry). Fundacja Bosych Stóp (Pies Descalzos) założona przez artystkę w wieku 18 lat wspiera dzieci urodzone w ubóstwie i pomaga im uzyskać dostęp do edukacji.

W nadchodzącym roku scenariusz współpracy wydaje się być z treści pierwszych zwiastunów dość podobny. Seat stanie się sponsorem trasy "She wolf" i razem z Shakirą zadba o najbiedniejsze dzieci. Czy współpraca młodej, dynamicznej piosenkarki z równie dynamiczną markę dostarczy jej nowych Klientów? No cóż, może hasłem Seata możnaby uczynić słowa piosenki Kolumbijki "Forever and for always"?

 

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!