Shakira i Seat znowu razem

Nowy klip ma być pewnego rodzaju wstępem do promocji europejskiej trasy Shakiry. To też cyfrowy, animowany spot reklamowy, będący kooperacją kolumbijskiej artystki i Seata. Zobaczymy w nim różne modele hiszpańskiej marki za pomocą najnowszych technik obrazu.  W tle słychać piosenkę Good Stuff z albumu She Wolf.

fot. Seat
fot. Seat

 

 

 

 

 

 

Muzyczną reklamę zobaczymy już w marcu na ekranach telewizorów. Klip przedstawia fantastyczną podróż „Seat i Shakira’s Wonderland” po magicznym świecie, gdzie wszystko co dobre w życiu jest oświetlone światłem  z reflektorów samochodu. Głównymi bohaterami tego świata poza piosenkarką są modele : Ibiza i Leon Good Stuff Edition. Powietrze, niebo, głębia wzajemnie się przenikają, a jednocześnie  tworzą odrębne światy. Łączy je tylko magia, kolor, wyobraźnia oraz fantastyczne  postacie – syreny i ośmiornice.

Tytułowa piosenka to Good Stuff, utwór z najnowszego albumu Shakiry, She Wolf – będzie promować wspólną kampanię Shakiry i hiszpańskiej marki. 

fot. Seat
fot. Seat

 

 

 

 

 

To już nie pierwszy raz kiedy Seat i Shakira współpracują ze sobą. W 2007 roku obie dwie strony kooperowały przy okazji płyty „Oral Fixatio” i trasy koncertowej. Udało się wówczas zebrać 100 000 euro na rzecz Fundacji Bosych Stóp (Pies Descalzos) założonej przez artystkę w wieku 18 lat, która wspiera dzieci urodzone w ubóstwie i pomaga im uzyskać dostęp do edukacji. Więcej o wcześniejszej współpracy Shakiry z Seatem pisałyśmy tu.

Aby zobaczyć teaser, kliknij na www.seat.com / goodstuff

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze