Sensacyjna cena nowego modelu Kia Picanto! Porównanie z cenami 8 konkurentów

Zaprezentowana podczas salonu samochodowego w Genewie nowa Kia Picanto trafia właśnie do polskich salonów. Ile będzie kosztować w stosunku do konkurentów?

Auto dostępne jest w wersji 5-drzwiowej, 5-miejscowej, w 3 wersjach wyposażenia (M, L, GT Line) oraz z dwoma silnikami benzynowymi do wyboru. Ceny bogato wyposażonej wersji M z silnikiem 1.0 zaczynają się od 39 990 zł. W wyposażeniu standardowym wersji M można otrzymać m.in. klimatyzację, radioodtwarzacz MP3 z RDS sterowany z koła kierownicy, port USB, złącze AUX, bluetooth z zestawem głośnomówiącym, czujnik zmierzchu, elektryczne szyby przód, centralny zamek z alarmem, składaną i dzieloną tylną kanapę oraz regulowany fotel kierowcy.

Sprzedaż nowego Picanto w Polsce rozpocznie się w drugim kwartale 2017 roku. Producent oferuje nabywcom wiele możliwości personalizacji wyglądu auta, na czele z 11 wpadającymi w oko kolorami nadwozia – sześć z nich to lakiery metalizowane w nowych barwach. Standardowo nowe Picanto jest wyposażone w 14-calowe stalowe obręcze kół, a do wyboru klienci będą mieli 2 wzory obręczy kół z lekkich stopów o rozmiarze 15” lub 16”.

Po raz pierwszy, także Picanto będzie dostępne w wersji GT Line, inspirowanej wyglądem usportowionych modeli spod znaku GT, takich jak cee’d GT i Optima GT. W tej wersji wyposażenia wygląd Picanto uzupełniają czerwone, srebrne i czarne elementy na osłonie chłodnicy i wlotach powietrza umieszczonych po bokach zderzaka i na progach oraz podwójna, chromowana końcówka układu wydechowego.

W ubiegłym roku w Polsce nabywców znalazło ponad 1000 egzemplarzy Kia Picanto. Blisko 80% zarejestrowanych w 2016 aut było napędzanych benzynowym silnikiem o pojemności 1,0 l i mocy 67 KM. Aż 9 na 10 Kia Picanto, które wyjechały z polskich salonów w ciągu ostatnich 12 miesięcy, miało nadwozie 5-drzwiowe.

Nasze wrażenia z pierwszych jazd Kią Picanto (własnie odbywają się w okolicach Barcelony) jeszcze w tym tygodniu!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze