Selfie na autostradzie i poczucie wyższości kierowców Tesli – oto problemy szwedzkich dróg

Tym razem opuszczamy nasze podwórko i rzucamy okiem na to, co wyprawiają szwedzcy kierowcy. To co prawda tylko jedna kompilacja zdarzeń, ale jeśli tak mniej więcej wyglądają problemy na północy, to chyba trochę zazdrościmy.

Polscy kierowcy wrzucają do sieci nagrania z wypadków, kolizji i celowego zajeżdżania sobie drogi. Możemy zobaczyć szeryfów drogowych blokujących innym przejazd, urażonych mistrzów kierownicy, chcących bić innych kierowców, a także pieszych wbiegających pod koła i rowerzystów kopiących samochody. A jak to wygląda w krajach bardziej „cywilizowanych”?

Szeryf z pomocnikiem próbują blokować drogę

Poniżej znajdziecie kompilację sytuacji nagranych przez szczęśliwego posiadacza kamerki oraz Volvo V60. Jakie to zdarzenia i wykroczenia oburzyły go na tyle, żeby chciał się nimi podzielić z resztą świata?

Piesza na czerwonym wbiegła pod samochód. Kierowca zbiegł

Znajdziecie tam takie mrożące krew w żyłach sytuacje jak zmiana pasa ruchu bez kierunkowskazu, jazda tuż za innym pojazdem, a także kierowców chcących z jednego pasa „wciąć się” w korek na drugim. Porażające. Najciekawsze jest oczywiście robienie sobie selfie na autostradzie stojąc w aucie przez otwór w dachu (5:42) oraz wyczyny kierowcy Tesli (od 6:50), który musi być pierwszy, najszybszy i nikt mu nie będzie w tym przeszkadzał!

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Clickbait z Teslą.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze